Spouštíme mentoringový program XY Transfer!

Česká manažerská asociace chce pomoct talentovaným juniorním manažerům generace Y vzdělávat se tak trochu jinak, a to rovnou čerpáním zkušeností od těch nejlepších. Klub mladých manažerů ČMA pod vedením Viléma Vrby proto spouští nový mentoringový program XY Transfer. Cílem programu je poskytnout mladým manažerům přístup ke zkušenostem a způsobu uvažování významných českých osobností ze světa byznysu a českých manažerských elit. Zároveň program pomůže seniorním manažerům nahlížet na svět optikou současné mladé generace.

„Mezigenerační znalostní transfer představuje jednu z nejdůležitějších výzev i příležitostí, která je základem úspěšného fungování všech rozvinutých tržních ekonomik. Klub mladých manažerů České manažerské asociace by tak rád přispěl k rozvoji a kultivování prostředí, v němž se mladé manažerské talenty formují, a v jehož rámci mohou sdílet cenné zkušenosti, čerpat inspiraci z úspěchů a zároveň i ponaučení z chyb lidí, kteří v České republice patří mezi špičky ve svých oborech,“ přiblížil XY Transfer Vilém Vrba, předseda Klubu mladých manažerů.  

XY Transfer se spustí 31. října 2017 společným zahajovacím eventem, kde se sejdou mentoři a mentees, kteří byli vybráni do programu. Součástí eventu bude zahajovací seminář vedený Stanislavem Hášou, vedoucím katedry managementu VŠE. Program potrvá šest měsíců, během kterých bude probíhat samotný mentoring v podobě individuálních konzultací. Zakončení proběhne prostřednictvím závěrečného eventu, kde se účastníci podělí o své zkušenosti a zhodnotí přínos mentoringového programu.

Účast v programu XY Transfer

Máš zájem získat poznatky a zkušenosti, které Ti pomůžou v rozvoji stávající kariéry? Chceš se posunout o mílový krok vpřed? Pokud vykonáváš manažerskou práci, jsi z generace Y a chceš aktivně pracovat na svém rozvoji, zapoj se do XY Transferu a staň se Mentee! Stačí zaslat CV a napsat, proč jsi vhodným kandidátem a čeho chceš v rámci programu dosáhnout.  Více info u předsedy Klubu mladých manažerů Viléma Vrby (vrba@cma.cz) nebo na tomto odkazu.

 Popis-projektu-XY-Transfer