Společnost Abydos oslaví 20 let netradičním dnem otevřených dveří

Prohlídka strojírenského provozu za doprovodu bicích nástrojů nebo symfonického rocku, silácké vystoupení, animační program pro děti a koncert Jany Kirschner, to vše mohou zažít návštěvníci, kteří přijdou dne 26. srpna společně se společností Abydos oslavit dvacet let působení na českém trhu. Program netradičně spojující průmysl s uměním začne ve 14:30 v areálu firmy Abydos v Hazlově u Chebu a bude završen ve 21:30 slavnostním ohňostrojem. Výtěžek z dobrovolného vstupného na koncert bude věnován dětským domovům v Aši, Chebu a Horním Slavkově. Všichni členové České manažerské asociace jsou majitelkou společnosti a členkou prezidia ČMA Olgou Kupec srdečně zváni. 

„Letošní dvacetileté výročí je pro nás velkým milníkem, který se náleží adekvátně oslavit. Uspořádání Dne otevřených dveří je především způsob, jak poděkovat zaměstnancům za jejich dosavadní práci, ale také možnost ukázat veřejnosti, že strojařina nemusí být nuda. Stále do svých řad přibíráme nové kolegy a chceme ukázat, že u nás se pracuje dobře,“ svěřila se jednatelka a majitelka firmy Dr. Olga Kupec, která za svou práci získala řadu ocenění. V roce 2012 se stala Manažerkou roku a před necelým měsícem získala 1. místo v Ocenění českých lídrů za Karlovarský kraj.

Zaměstnanci společnosti Abydos v čele s Olgou Kupec, ředitelkou firmy a členkou prezidia ČMA.

Společnost Abydos patří mezi největší zaměstnavatele v regionu, byla založena v roce 1997 a její hlavní činností je opracování slévárenských odlitků a jejich povrchová úprava. Funguje na ploše 15 tisíc m2, spolupracuje s Německem, Rakouskem a Švýcarskem a zaměstnává téměř 200 zaměstnanců.

„Den otevřených dveří organizujeme pro širokou veřejnost, budeme rádi, když přijmete naše pozvání a strávíte s námi den plný netradičních zážitků,“ doplnila pozvání spoluorganizátorka akce Kristýna Deutschová.