Setkání vzdělávacích firem, lektorů, zájemců o vzdělávání a jednání o možnostech vzájemné spolupráce

Vážení zájemci o problematiku vzdělávání manažerů,

Klub vzdělávání manažerů reaguje na přání svých členů a partnerů, kteří dávají možnost neformálním setkáváním a diskusím o možnostech vzájemné spolupráce, proto bychom Vás rádi srdečně pozvali na toto setkání a poskytli Vám možnost se do odborných diskusí zapojit.

Uvítáme účast i zástupců firem, které mají o vzdělávání manažerů zájem. Rádi bychom je seznámili s výsledky naší analýzy zaměřené na stovky firem působících v oblasti vzdělávání.

DATUM A ČAS KONÁNÍ: 15. září 2015, 13:00 – 15:00, malá zasedací místnost 

MÍSTO KONÁNÍ:  Poděbradská 206/57, Praha 9 – Hloubětín

Tomuto semináři předchází jedna a navazuje na něj další nezávislá akce. Na tyto dvě další dvě akce Vás zveme v dalších pozvánkách:

od 10:00 – 13:00 Péče řádného hospodáře a hodnocení ekonomického zdraví firem

od 15:00 – 20:00 Business etika pro manažery aneb jak dosáhnout úspěchu 

lektor ing. Simona Myslikovjanová, MBA, MBE  www.simyco.cz

 

Vzhledem k omezenému počtu míst zasedací místnosti Vás prosíme o předběžné potvrzení Vaší účasti na přednášce nejpozději do 31. srpna na e-mail: jochman@cma.cz, nebo tel.: +420 777 748 205.

Účastnický poplatek půjde na účet ČMA a stanovíme jej až dle počtu účastníků. Nebude vyšší než 2000,- Kč + DPH na celý den. Občerstvení a studijní materiály budou v ceně účastnického poplatku.

místo konání setkání:

[wpgmza id=”2″]

 

Pokud má Vaše společnost dlouhodobý zájem o spolupráci s Klubem vzdělávání manažerů ČMA, prosím o zaslání kontaktů na osoby, kterým máme zasílat pozvánky na naše akce.

Originální pozvánka ZDE

 

Se srdečným pozdravem

RNDr. Jaroslav Jochman
předseda Klubu vzdělávání manažerů ČMA

Click to Hide Advanced Floating Content