Setkání vzdělávacích firem, lektorů, zájemců o vzdělávání a jednání o možnostech vzájemné spolupráce

Vážení zájemci o problematiku vzdělávání manažerů,

Klub vzdělávání manažerů reaguje na přání svých členů a partnerů, kteří dávají možnost neformálním setkáváním a diskusím o možnostech vzájemné spolupráce, proto bychom Vás rádi srdečně pozvali na toto setkání a poskytli Vám možnost se do odborných diskusí zapojit.

Uvítáme účast i zástupců firem, které mají o vzdělávání manažerů zájem. Rádi bychom je seznámili s výsledky naší analýzy zaměřené na stovky firem působících v oblasti vzdělávání.

DATUM A ČAS KONÁNÍ: 15. září 2015, 13:00 – 15:00, malá zasedací místnost 

MÍSTO KONÁNÍ:  Poděbradská 206/57, Praha 9 – Hloubětín

Tomuto semináři předchází jedna a navazuje na něj další nezávislá akce. Na tyto dvě další dvě akce Vás zveme v dalších pozvánkách:

od 10:00 – 13:00 Péče řádného hospodáře a hodnocení ekonomického zdraví firem

od 15:00 – 20:00 Business etika pro manažery aneb jak dosáhnout úspěchu 

lektor ing. Simona Myslikovjanová, MBA, MBE  www.simyco.cz

 

Vzhledem k omezenému počtu míst zasedací místnosti Vás prosíme o předběžné potvrzení Vaší účasti na přednášce nejpozději do 31. srpna na e-mail: jochman@cma.cz, nebo tel.: +420 777 748 205.

Účastnický poplatek půjde na účet ČMA a stanovíme jej až dle počtu účastníků. Nebude vyšší než 2000,- Kč + DPH na celý den. Občerstvení a studijní materiály budou v ceně účastnického poplatku.

místo konání setkání:

[wpgmza id=”2″]

 

Pokud má Vaše společnost dlouhodobý zájem o spolupráci s Klubem vzdělávání manažerů ČMA, prosím o zaslání kontaktů na osoby, kterým máme zasílat pozvánky na naše akce.

Originální pozvánka ZDE

 

Se srdečným pozdravem

RNDr. Jaroslav Jochman
předseda Klubu vzdělávání manažerů ČMA