Setkání RK Severovýchodní Čechy ve společnosti Granát

Propojení krásy a tradice ve společnosti Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov
granat_big

Celou fotogalerii naleznete zde

ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS), Klub zlepšování a společnost Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov pořádaly 9. dubna 2015 od 11 hodin další diskusní kulatý stůl v prostorách společnosti Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov na téma Propojení krásy a tradice ve společnosti Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov.

Úvodem přivítala účastníky diskusní akce předsedkyně RKS PhDr. Marie Jírů a vyzvala tak všechny zúčastněné k představení se a sdělení očekávání od kulatého stolu. Po představení účastníků bylo hlavní slovo předáno předsedovi představenstva společnosti Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov panu Ing. Miloslavu Šorejsovi, který hovořil na téma propojení krásy a tradice uvnitř družstva Granát.

Dalším řečníkem, který se ujal slova, byl Václav Břichňáč, výrobní ředitel společnosti Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov, který představil téma Průřez výrobou a technologiemi.

Poté byli účastníci vyzváni k přesunu, aby si mohli prohlédnout závod zlatnických a brusičských výrob. Po skončení prohlídky závodu následovala prezentace opět pana Ing. Miloslava Šorejse, který na závěr celého setkání hovořil o historii a budování družstva, které má více než šedesátiletou tradici výroby šperků s českými granáty, druhá část příspěvku se nesla v duchu současnosti klasického družstva se 140 majiteli.

V závěrečném poděkování se rekapitulovala splněná očekávání a následovala neformální diskuse nad tématy, která se nesla ve velmi příjemném duchu.

Další akce ČMA Regionálního klubu, Severovýchodní Čechy se uskuteční při příležitosti poděkování a uznání práce finalistů letošní soutěže MANAŽER ROKU. Tradiční „Setkání oceněných manažerů“ se koná pod záštitou hejtmanů Libereckého, Pardubického, a Královéhradeckého 11. 6. 2015 v Severočeském muzeu v Liberci.