Sdílíme s mediálními partnery

Nově na našem webu startujeme rubriku, která se pravidelně bude objevovat i v našem newsletteru. Spojili jsme se s mediálními partnery, kteří vydávají své newslettery a přináší jejich prostřednictvím exkluzivní obsah.

ČIA NEWS je soukromá a nezávislá tisková agentura, která je jedním z největších zpravodajských servisů v zemi. Denně vydá více než 500 zpráv v češtině i jazykových mutacích. Pro členy ČMA je díky dohodě připravena speciální nabídka. Po registraci prostřednictvím TOHOTO ODKAZU máte neomezený přístup k jejich databázi zpráv na celý měsíc zcela zdarma.

Časopis Prosperita, který na mediálním trhu v České republice působí již dvacet let, vydává také pravidelně newsletter se stěžejními rozhovory osobností českého byznysu i předními manažery. V říjnovém čísle se mezi ně zařadili například Pavel Mikoška, Jaroslava Rezlerová, Tomáš Milich, Petr Koten nebo Jitka Hradilová. Celý newsletter můžete navštívit ZDE.

Statutární zástupce firmy je médium cílící specificky na členy statutárních orgánů a vedení organizací. Mapuje také právní témata a nejčerstvější novinky z managementu. Každý měsíc vydává newsletter Top Management News, který si můžete prohlédnout od nynějška i vy. Aktuální číslo je vám k dispozici ZDE.

Moderní řízení je prestižní časopis z rodiny Economia, který se soustřeďuje na manažerská témata a přináší rozhovory s nejlepšími řídícími pracovníky z tuzemska i ze zahraničí. V aktuálním vydání newsletteru se zaměřuje na mileniály, kteří ovládli pracovní trh. Obsah je vám dostupný v tomto ODKAZE.

Businessinfo.cz je portál o byznyse a exportu. Chcete vědět, co je nového ve světě drobného a středního podnikání, jak si poradit s daněmi, jak ideálně řídit firmu či uspět v zahraničním obchodě? Čtěte každý týden souhrn zpráv V NEWSLETTERU BusinessInfo.cz. Informacemi výhradně z důvěryhodných zdrojů, rozhovory se zajímavými zástupci byznysu či příběhy prosperujících firem oslovujeme začínající i zkušené podnikatele, manažery, exportéry i širokou laickou veřejnost. Registrovat se pro odběr můžete ZDE.

 

Click to Hide Advanced Floating Content