SAVE THE DATE – DEN MANAŽERŮ 21. říjen 2020

Panelová diskuse na téma Návrat k prosperitě

 

Vážení příznivci České manažerské asociace a soutěže MANAŽER ROKU,

Dovolte, abychom vás informovali, že slavnostní udělení cen nejlepším manažerům, podnikatelům a lídrům 27. ročníku soutěže MANAŽER ROKU 2019 proběhne 21. října od 16:00 do 18:00 hod. ve velkém sále pražského Paláce Žofín. Následovat bude raut, networking a hudební večer do 21:00 hod. Očekáváme účast desítek finalistů a dalších vrcholových manažerů, ale také zástupců vlády.

Jedinečnost chvíle podtrhuje skutečnost, že ČMA si letos připomíná 30 let od svého založení. U této příležitosti asociace vydala knihu čtyř desítek renomovaných autorů s názvem Návrat k prosperitě. Účastníkům bude kniha k dispozici.

Slavnostnímu předávání ocenění bude od 13:00 hod. do 15:30 hod. předcházet panelová diskuse na téma korespondující s názvem knihy Návrat k prosperitě. Sejdou se na ní vybraní autoři knihy, osloveni jsou prof. Milan Zelený, prof. Vladimír Mařík – vítěz minulého ročníku soutěže MR a zároveň zakladatel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT stejně jako duchovní otec Institutu Equilibrum, Průmyslu 4.0 a 5.0, Martin Hausenblas – majitel firmy Adler a Liftago, Libor Witassek – podnikatel, krizový manažer či Simona Kijonková – zakladatelka Zásilkovny a holdingu Packeta, Markéta Šichtařová – nejčtenější česká ekonomka, Soňa Jonášová – zakladatelka Institutu cirkulární ekonomiky INCIEN a další diskutující.

 

Moderátor: Vadim Petrov

Součástí “Dne manažerů” bude doprovodný program, zahrnující manažerský networking, neformální diskusi s vrcholnými politiky, setkání s novináři. Událost budou provázet hudební a umělecká vystoupení, k dispozici bude fotokoutek, mediální kavárna, ochutnávka delikates a vína, tombola.

Vzhledem k exkluzivní akci vám nabízíme následující:

 • Cena vstupného na panelovou diskusi: 2.000,- Kč
  Získáte:
  Možnost účasti na diskusi TOP manažerů
  Networking a setkání se zajímavými osobnostmi
  Knihu Návrat k prosperitě
  Coffee break, ochutnávka vína
 • Cena vstupného na slavnostní udělení cen 27. ročníku soutěže MANAŽER ROKU: 3.000,- Kč
  Co získáte:
  Účast na prestižní akci s doprovodným programem
  Networking manažerů
  Setkání s vrcholovými politiky a novináři
  Knihu Návrat k prosperitě
  Raut, ochutnávka vína

 

=>  Cena „balíčku“ na panelovou diskusi a slavnostní udělení cen 27. ročníku   soutěže MANAŽER ROKU: 4.000,- Kč

=>  Sleva 50% pro členy ČMA

=>  Sleva 20% pro „Early birds“ při zaplacení do 31.8.2020

=>  Finalisté soutěže Manažer roku ročníku 2019 mají vstup na obě akce zdarma, bezplatný vstup platí i pro jednu doprovázející osobu.

 

Rezervujte si laskavě tento termín ve svém kalendáři.

Těšíme se na Vaši účast. V případě zájmu se obraťte na kancelář ČMA, konkrétně: Bc. Kateřinu Novákovou, projektovou manažerku ČMA, mobil: 608 943 936, e-mail: novakova@cma.cz.

 

S úctou
Ing. Ivo Gajdoš
Viceprezident České manažerské asociace