Rozšiřujeme činnost klubů – vzniká RK Morava

Dne 19. června založila Česká manažerská asociace v Ostravě nový klub s názvem ČMA Regionální klub Morava. Vznikl spojením dvou klubů dosavadně fungujících v moravském regionu – RK Brno a RK Ostrava. Předsedou klubu byl zvolen Zdeněk Bílek, který do konce roku 2016 vedl úspěšný brněnský klub, místopředsedou se stal Petr Kazík, do té doby předseda RK Ostrava. Klub si za svůj cíl klade pořádat setkání ve firmách členů, konference na aktuální témata, spolupracovat se ZET nadací profesora Milana Zeleného, podporovat vznik start-upů a také se chce zaměřit na rozšiřování technického vzdělávání. To vše zaštiťuje pod vizi „Při otevřené komunikaci se v příjemném prostředí rodí nové myšlenky a vztahy“.

Nové vedení RK Morava, zleva: Petr Kazík (místopředseda), Zdeněk Bílek (předseda)

„Vznik regionálního klubu Morava při České manažerské asociaci je, podle mne, významná příležitost navázat na úspěšnou činnost regionálních klubů Brno a Ostrava. Osobnosti zvolené do výboru jsou předpokladem vysoké etické a morální úrovně vedení klubu a jejich zkušenosti budou přínosem nejenom pro všechny členy, ale jistě se o ně rádi podělí na akcích klubu i s ostatními účastníky. Strategická spolupráce klubu s Nadací ZET profesora Milana Zeleného slibuje možnost podílet se aktivně na mnoha z jejích projektů, které přinášejí pro podnikatele a manažery výjimečné pohledy a unikátní přístupy a návody k řešení budoucích situací v naší společnosti,“ uvedl k založení nového klubu Zdeněk Bílek, předseda RK Morava.

Cílovou skupinou klubu jsou manažeři Moravskoslezského, Jihomoravského, Olomouckého a Zlínského kraje.

Přejeme klubu hodně štěstí a věříme, že spojení přinese ovoce! Již v září se můžete těšit na unikátní odbornou konferenci v Lednici.