XY Transfer

Úvod

Mentoringový program Klubu mladých manažerů v roce 2020 zakončil 3. ročník, tentokrát s více než 40 účastníky z řad manažerů českých i mezinárodních firem. V letošním roce se do XY transferu zapojila řada nových společností (např. PwC, Siko, Záslikovna, Petrof, a další). Pod vedením České manažerské asociace tak využili možností setkávání pečlivě vybraných mentoringových dvojic a znalostního transferu mezi manažery generace X a mladých manažerských talentů z generace Y (do 35 let).

Konec roku 2020 je ve znamení startu již 4. ročníku programu, který dozná několik změn a vylepšení, aby i přes vynucená omezení osobního kontaktu mohl zkušenostní transfer mezi manažery naplno pokračovat. „V době, kdy se mění podmínky pro práci manažerů naprosto nepředvídatelným způsobem je důležité, aby si manažeři udrželi jasnou vizi a dokázali flexibilně přizpůsobovat strategii. Proto jsme považovali za svou povinnost mentoringový program ČMA udržet a rozšířit, aby mladí talentovaní manažeři stále měli znalostní oporu a inspiraci v osobě svých mentorů,“ dodává Vilém Vrba, zakladatel programu YX Transfer a předseda Klubu mladých manažerů.

Přejít na stránky XY Transfer

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter