Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

HR Sharing

Klub mladých manažerů již 3. rokem pořádá setkání personálních ředitelů a manažerů s názvem HR sharing. Cílem akcí je vytvářet prostředí odborníků, kteří v různých firmách a různých oborech často řeší podobná témata, situace i problémy (slovy personalistů „výzvy“).

Osvědčený formát akcí v podobě dopoledního brunche vždy zahajuje inspirativní přednáška a následuje společná diskuze ve skupině 15-20 profesionálů. HR sharing si získal své příznivce, kteří jsou opakovanými účastníky a nezřídka se stává, že z hosta se na příští akci stává key note speaker. Princip sharingu mezi HR manažery funguje jak v podobě sdílení zkušeností, tak i v ochotě poskytnou odborné komunitě prostor pro další akce – díky tomu je každý HR sharing pořádán v prostorách firem pravidelných účastníků. V roce 2020 ze známých důvodů musela být řada akcí odložena, přesto je na co vzpomínat. Ať již šlo o pražské setkání v Zásilkovně nebo v brněnském Kentico a další. „Na HR Sharingu je nejzajímavější to, že se setkávají profesionálové sice z jednoho oboru (HR), ale z naprosto různých firem od velkých korporací v podobě pojišťoven, přes IT firmy až třeba po zástupce gastro skupiny, která skrze svou firemní kulturu a kreativitu změnila kvalitu gastro služeb a jeho standardy v celém regionu,“ oceňuje program Kamil Pavlíček, CEO dlouholetého člena ČMA, digitální agentury UNIFER.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter