Projekt Grow with Google naučí efektivnější komunikaci


ZOBRAZIT CELOU FOTOGALERII

 

V polovině září byl v Daňkově paláci v Praze zahájen vzdělávací projekt Grow with Google s nabídkou praktických tréninků a interaktivních workshopů, jehož organizátory jsou Česká manažerská asociace a společnost Google. Program, skládající se z devíti workshopů, odstartoval mezinárodně certifikovaný trenér Tom Sova z Nizozemska.

PŘIHLÁSIT SE

.
Informace o projektu ZDE

„Dostali jste příručku k užívání mozku, když jste se narodili?,“ zeptal se Tom Sova úvodem s tím, že každý z nás má vlastní mapu světa a tvoří si ji pomocí kognitivních filtrů (prezentačních systémů). Podle něho se lidská populace rozděluje na početně přiměřeně stejné tři třetiny: vizuálních, auditivních nebo kinestetických typů. Jak to mají nastavené účastníci tohoto rozvojového workshopu, lektor obratem prakticky ověřil.

A dále, neustále komunikujeme – ať už sami se sebou (řekneme si přibližně 300 slov za minutu) nebo s ostatními pomocí pohybů řečí těla (pohyby očí nelžou), hlasu, slov. Vědět, jak lépe a efektivněji komunikovat je dalším krokem k navázání a rozvoji vztahů nejen v pracovním, ale i osobním životě. People first je dle Sovových slov to nejdůležitější.

Série Grow with Google je unikátní díky cvičením a možnosti přímo v praxi využít nabité kvalitní informace. Vedle toho účastníci obdrželi skripta, ale hlavně, získali vstup do interaktivní aplikace, která jim pomáhá v osobním rozvoji.

Projekt probíhá v Praze, Brně, Ústí nad Labem a můžete se do něj přihlásit. Přidejte se a rozvíjejte s námi své kompetence od efektivní komunikace, přes práci s cíli, změnu, koučování, osobní efektivitu, styly myšlení, zpětnou vazbu, prezentování až k motivujícímu rozhovoru!

Komentář účastníka pražského workshopu Milana Pokorného,
ACC Personal Coaching Specialist

První workshop ze série Grow with Google, zaměřený na efektivní komunikaci, byl skvělým startem celého projektu. Hlavní lektor Tom Sova je skutečným odborníkem a celý den nám předával kvalitní informace, které jsme mohli hned využít v praxi. Co mě zaujalo, byla myšlenka lektora: „Všichni neustále komunikujeme, ať už slovy, pohybem očí nebo řečí těla. Vědět, jak to dělat lépe a efektivněji je dalším krokem k navázání lepších vztahů s klienty i v osobním životě.“ Přátelská atmosféra a výborné zázemí nám umožnily si celý workshop užít a já osobně se nemohu dočkat dalšího semináře na téma: Jak pracovat s cíli. Přidejte se k nám, stojí to za to!