Kurz: Přirozený talent – vaše výbava pro život

Přihlášky na 602 556 479 nebo dasa@byu.cz

Typologie a charakter osobnosti Feng Ren Shui vychází z přirozených schopností každého člověka. Každý se narodí s danými předpoklady, talentem a silnými stránkami, které má ve svém životě využívat. Je to jakási „výbava pro život“. Pokud svoji výbavu využíváte, pak činnosti, pro které tuto výbavu máte, zvládáte lehce, bez vyčerpání a dosahujete rychle svých cílů.

BUDETE VĚDĚT, JAK REALIZOVAT SVÉ SNY A DOSAHOVAT SVÝCH CÍLŮ

Přirozený talent podle Feng Ren Shui vám ukáže, jakou cestou byste se měli v životě vydat a jaké cíle si na této cestě nastavit. Z analýzy také vyplynou vaše silné stránky, které vám pomohou snů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Budete tak vědět, jak si zvolit správný obor svého povolání či podnikání a čeho můžete dosáhnout.

BUĎTE SAMI SEBOU, ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT

Svůj přirozený talent zjistíte z Feng Ren Shui analýzy své typologie a charakteru osobnosti. Díky této analýze budete nejen svůj talent znát, ale dozvíte se také, jak jej rozvíjet a jak ve svém životě využít svůj maximální potenciál. Poznáte, jak co nejlépe využívat svoji energii, aby nedocházelo k jejímu vyčerpání. Dozvíte se také, jaké jsou hlavní zdroje vaší energie a jak z nich správně čerpat, abyste si uchovali a chránili svoji vlastní energii. Tím budete udržovat pevné zdraví a dlouholetou vitalitu.

VYUŽIJTE FENG REN SHUI A BUĎTE MISTREM SVÉHO TALENTU

Albert Einstein řekl: „Každý se narodil géniem.“ I vy tedy máte možnost být tím nejlepším ze svého JÁ, stát se skutečným mistrem svého talentu a vytvořit v životě opravdu mistrovské dílo. Tento potenciál v sobě máte jako každý jiný. Ale jen ti, kteří svůj talent poznají a rozvíjejí ho, mohou mistrovství dosáhnout. Díky Feng Ren Shui a svým jedinečným schopnostem dokážete dosahovat lepších výsledků a větších úspěchů než ti, kteří svůj talent nevyužívají. Využívejte Feng Ren Shui a staňte se mistry svého talentu.

POZNEJTE A ŽIJTE SKUTEČNÝ SMYSL SVÉHO ŽIVOTA

Pokud poznáte svůj přirozený talent podle Feng Ren Shui a budete svůj přirozený talent v životě uplatňovat, bude vás to stále nabíjet novou energií, budete cítit, že žijete skutečný smysl svého života a že takový život je pro vás opravdu naplňující a radostný.

Cena dvoudenního kurzu: 4,100 Kč

Kurz se koná 6. – 7. 3. 2019 v Opletalově ulici 19, Praha 1

Přihlášky na 602 556 479 nebo dasa@byu.cz

Click to Hide Advanced Floating Content