Přijměte pozvání: Závěr sezóny a nové příležitosti v roce 2017

Klub Manažerů roku se letos sejde naposledy 7. prosince. Akce se odehraje v sídle společnosti MOTOR JIKOV Group, a. s. v Českých Budějovicích, jíž úspěšně už od samého počátku vede Miroslav Dvořák, který si letos díky svým skvělým výsledkům a jedinečným schopnostem vysloužil titul Manažer roku 2015. Čeká nás prohlídka závodu, prezentace M. Dvořáka, diskuze nebo lahodný oběd, kterým celou návštěvu zakončíme. Potvrďte prosím co nejdříve vaši účast. Podrobné informace naleznete zde.

Frank Sinatra se narodil 12. prosince 1905. Svým hlasem si od čtyřicátých let, kdy vstoupil jako vokalista na přání Tommyho Dorseye do jeho orchestru, začal dobývat svět. Jeho kariéra však nebyla vždy jen hvězdná. V padesátých letech si zažil pád, ale v roce 1953 se vrátil na výsluní, a to díky válečnému dramatu Odtud až na věčnost. Od této chvíle si užíval úspěchu a dokonce založil vlastní nahrávací společnost, jejíhož vedení se sám ujal. Byl opravdovým manažerem showbusinessu a hudební vkus bude svým způsobem ovládat věčně. Na jeho počest se 11. prosince uskuteční v pražském Fóru Karlín další ročník největší swingové slavnosti roku galavečer SINATROLOGY. Vystoupí Jan Smigmator, DASHA, Jumaane Smith a další skvělí umělci. O hudební, vizuální i společenský zážitek však nebudou ochuzeni ani ti, kteří by si přáli zúčastnit se galavečeru v Brně. Pro členy ČMA je přichystána 10% sleva z ceny vstupenek. Celou pozvánku naleznete zde.

Se závěrem roku 2016 by vám ČMA také chtěla popřát krásné prožití svátků vánočních a úspěšné společné vykročení do nadcházejícího období. Ve čtvrtek 15. prosince vás srdečně zveme na Klubovou radu ČMA a následný vánoční večírek. Nezapomeňte si tedy poznamenat do diářů, že akce se koná od 17. do 20. hodiny v pražském hotelu Boscoclo. Věříme, že to bude krásný zážitek. Celou pozvánku a program najdete v odkaze.

Zahájit rok je potřeba s otevřenou myslí. Proto jsme se v ČMA rozhodli uspořádat Novoroční den otevřených dveří. Uskuteční se 4. ledna. Další informace upřesníme v průběhu prosince.

Regionální klub ČMA Severovýchodní Čechy si pro své členy připravil také milou akci a vstup do roku 2017 otevírá Novoročním večírkem v rodinném pivovaru Popper v obci Praskačka 10. ledna. Můžete se těšit na společenský ruch, slavnostní uvolněnou náladu, skvělou společnost, hodování nebo třeba přednášku s názvem Kdo objevil koňak. Více informací je k dispozici zde.

Liberec bude hostit setkání pořádané Regionálním klubem ČMA Severovýchodní Čechy a Klubem zlepšování.  A jaké bude? To by mohl napovědět název: Aplikovaný výzkum a vývoj v praxi ve společnosti VÚTS, a. s. Přivítá vás Marie Jírů, předsedkyně klubu, a poté se hlavního slova ujme generální ředitel společnosti Miroslav Václavík a dále Jaromír Ficek, který vás provede areálem a zároveň vás seznámí s problematikou rozvoje firmy. U této akce došlo ke změně termínu. Uskuteční se 26. ledna. Podrobnosti o setkání jsou pro vás k dispozici zde.

Každý rok si pokládáme tutéž otázku: Kam kráčí management? Název, který jsme si vypůjčili z této otázky, nese už čtvrtá konference, která se bude zabývat trendy, budoucností, problémy a úspěchy manažerské profese. Co se osvědčilo? Co manažery trápí? Kam směřuje jejich poslání? A jaký dopad to má na organizace, jichž jsou součástí? Tentokrát je hlavním tématem Strategický rámec České republiky do roku 2030. Nezapomeňte si tedy vyhradit čas a do kalendáře si vepsat poznámku, že 16. únor je dnem, kdy konferenci na Chateau Héralec navštívíte. Pozvánka je k nahlédnutí na webu.

pro ČMA vitaPR

Click to Hide Advanced Floating Content