Přijměte pozvání: Závěr roku o dobré společnosti i vzdělávání

Digitalizace ve výrobě bude tématem 29. listopadu na workshopu Alia agency. Místem konání je sídlo agentury ve Zlíně. Účastníci se zaměří především na osvojení si praktických postupů a uvažování o digitalizaci výrobních procesů. Popis akce a pozvánku jsme pro vás přichystali na našem WEBU.

Ve Zlíně vás 3. prosince čeká seminář Projektové řízení prakticky organizovaný Alia agency. Budou představeny metody plánování a tvorby projektů, techniky zavádění systémů i nástroje, jak zefektivnit jejich řízení. Pozvánka je připravena ZDE.

Nové trendy ve vývoji civilizace představí Prognostický klub ČMA 3. prosince. Místem konání je Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Uznávaní řečníci se dotknou mnoha aktuálních témat a jevů, které lidskou společnost i kulturu nezadržitelně a nezvratně mění. Technologickou revoluci bude komentovat prof. Vladimír Mařík, o budoucnosti managementu bude hovořit viceprezident ČMA Petr Choulík. Výčet témat i pozvánku na akci najdete na našem WEBU.

Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje uspořádá 19. ročník slavnostního galavečera Region pro sebe 3. prosince v prostorách kongresového hotelu Clarion Ostrava. Při této příležitosti navážeme na velký úspěch dvou křtů knihy Manažeři se lvíčkem. Za přítomnosti Manažerů čtvrtstoletí z Moravskoslezského kraje publikaci pokřtíme potřetí. Pozvánku jsme pro vás nachystali na našem WEBU.

Alia agency 4. prosince ve Zlíně pořádá seminář Facebook prakticky a moderní nástroje náboru. Sociální sítě umožňují nejen personalistům efektivně poznat kandidáty na pracovní pozice. Dávají možnost proniknout hlouběji do jejich reality a chování, sledovat vývoj osobnosti v čase. To zatím žádná jiná metoda nedokázala tak důkladně. Pozvánka a obsah kurzu jsou uveřejněny ZDE.

Zajímá-li vás, jak ochránit rodinný majetek, pak 4. prosince navštivte seminář s názvem Svěřenský fond – efektivní nástroj ochrany rodinného majetku. Pořádá jej ČMA ve spolupráci s Petrou Misterkovou, předsedkyní RK Střední Čechy a RK Severozápadní Čechy a také majitelkou společnosti VERDERA Consulting s.r.o., a společnosti Cimpel & partneři s.r.o. Místem konání je Praha. Možnost se semináře zúčastnit budete mít i v novém roce v Plzni. Chystá se na 15. ledna 2019. Podrobnosti brzy naleznete ZDE.

Netradiční mikulášské setkání s indickou a japonskou kuchyní si pro zájemce připravil Regionální klub Severovýchodní Čechy 6. prosince. Místem konání je Centrum andragogiky v Hradci Králové. Večer nebude jen o společenské zábavě, ale hosté budou mít příležitost naučit se připravit sushi pod vedením renomovaného odborníka na tuto specialitu. Závěr večera bude zakončen soutěží o hodnotné ceny. Pozvánku najdete v tomto ODKAZE.

Vánoční setkání ČMA se uskuteční 13. prosince v kongresovém hotelu Clarion v pražských Vysočanech. Jaký byl uplynulý rok a jak by mohl vypadat ten následující? Mimo formálních témat vás čeká také vánoční pohoda, společenské kontakty a zábava doplněná o krásnou vánoční tombolu nebo ochutnávku vynikajících moravských vín. Podrobnosti najdete v tomto ODKAZE.

Regionální klub Morava vás zve na koncert fenomenálního hudebníka Michala Žáčka. Uskuteční se 15. prosincehotelu Lotrinský ve Velkých Pavlovicích. Pozvánka je k dispozici ZDE.

Klub Řeka zdraví pro vás připravil Xmass Party. Dozvíte se o celoročním výhledu na rok 2019, ochutnáte jídla 5 elementů, předvánočně můžete meditovat, rozproudíte energie, obdržíte malé dárky. K dispozici jsou vám lektoři a zajímaví hosté! Už 18. prosince v pražském Daňkově paláci. Zájemci se mohou přihlásit na gajdos@cma.cz.