Přijměte pozvání: vykročme spolu v roce 2017 na novou cestu

I ve víru manažerských povinností bychom si měli připomenout také  to, že začátek roku je obdobím plesů a společenských akcí. Na jeden večer odložte svou práci a přijďte mezi nás na
17. orientální bál. Přerušte koloběh myšlenek na manažerské úkoly a místo hlavy v jednom kole si přijďte zatančit a pozdravte se s tvářemi novými i dobře známými. Bál se odehraje 4. února v pražském hotelu Belveder. Více informací o akci naleznete zde.

Hejtman Královéhradeckého kraje se představí jako host Regionálního Klubu ČMA Severovýchodní Čechy 7. února v kulturním a školicím středisku Cihelna v Hradci Králové.  S PhDr. Jiřím Štěpánem, Ph.D. budeme diskutovat především o provázanosti firem a školství, významných společenských, kulturních a sportovních akcích kraje a výhled na úspěšný rok 2017. Více informací je přichystáno zde.

ATAS elektromotory Náchod, a. s. otevře své brány manažerům 9. února. Kulatý stůl, který v sídle společnosti uspořádá Regionální klub ČMA Severovýchodní Čechy a Klub zlepšování, ponese podtitul Etika v podnikání nemusí být oxymoron.  Kromě besedy na toto téma s Ing. Ottou Daňkem vás čeká prohlídka závodu nebo krátké uvedení do 90leté tradice výroby elektromotorů. Nezapomeňte se včas registrovat. Informace o setkání jsou vám k dispozici zde.

Klub manažerek ČMA si jako jednu z prvních letošních akcí připravil setkání s Martinou Dlabajovou, poslankyní Evropského parlamentu. Je členkou Výboru pro rozpočtovou kontrolu a Výboru pro zaměstnanost a sociální věci. Prošla ale také byznysem. Setkání se uskuteční
9. únoru v pražském TOP HOTELU. Nezapomeňte včas potvrdit svou účast. Více informací je vám k dispozici v odkaze.

Již po čtvrté se uskuteční konference, na kterou většina z nás čeká s velkým zájmem. Kam kráčí management? se už čtyři roky ptáme těch nejpovolanějších – odborníků z praxe, špiček v oblasti consultingu i expertů z akademického prostředí. Ve čtvrtek 16. února se budou diskutovat otázky související s novým strategickým rámcem udržitelného rozvoje Česká republika 2030. Akce se uskuteční v malebném prostředí zámku Herálec. Pro více informací navštivte tento odkaz. A nezapomeňte si toto datum poznamenat do svého diáře.

Pondělí 20. únor bude zasvěcený ženám. Marta Nováková, prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu, se stane hostem Klubu Manažerek ČMA. Program teprve upřesňujeme, prosíme, sledujte změny na našich webových stránkách.

Pražský manažerský klub si pro své členy připravil zajímavý program. Restaurace Benada hotelu Clarion v pražských Vysočanech bude dějištěm 239. klubového setkání. Téma Mýty v riadení a halucinácie mocných představí Ing. Vladimír Synek, CSc, zakladatel slovenského Ministerstva štěstí. Ve své přednášce se dotkne vztahu mikromotivace a makrochování sociálních systémů. Další protagonista klubového setkání je známý jako zakladatel Festivalu Evolution. Ctirad Hemelík ale také stojí za projektem Šťastné Česko. Nenechte si tuto příležitost 23. února ujít a potvrďte, prosíme, svou účast co nejdříve. Další informace o klubovém setkání najdete zde.