Přijměte pozvání: Vítání jara plné příběhů

Klub manažerek si pro vás na 16. března připravil zajímavé setkání. Odehraje se na půdě TOP HOTELu Praha. Hostem tohoto manažerského vítání jara bude plk. Mgr. Miloš Trojánek, který vede krajské ředitelství Policie ČR v Praze. Jaké je poslání šéfa, jde-li o ochranu zákona, bezpečí a pořádku? Má nějaká zvláštní specifika? To se již brzy dozvíte. Podrobnosti včas upřesníme, proto prosím sledujte tuto stránku.

Na 16. března připadá také setkání Regionálního klubu ČMA Střední Čechy, a to v exkluzivním prostředí. Přivítá ho totiž Strakova akademie, kde se odehrává velká část všech vládních aktivit. Program vás jistě potěší. Budete si moci prohlédnout prostory Úřadu vlády České republiky. Průvodcem celého setkání se stane Ing. Pavel Dvořák, vedoucí Úřadu vlády ČR. Více informací naleznete zde.

Jaro je také spjaté s cyklem Inspiromat, tentokrát nesoucí označení římská pět. Podnikatelské i manažerské příběhy vyslechneme z úst osobností, jejichž osudy vás možná v mnohém překvapí. O své zkušenosti se podělí Lenka Hochmanová, která je v čele společnosti VULKAN – Medical a. s., Dana Jurásková, ředitelka Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, Eva Matoušková, majitelka rodinné firmy MATCOM, Monika Nebeská, ředitelka a předsedkyně představenstva Zemědělského družstva Všestary, či Simona Sokolová, členka představenstva Koncernu AGROFERT. Akce se uskuteční
23. března v pražském sídle Pojišťovny Kooperativa. Nezapomeňte se včas registrovat. Více informací je vám k dispozici v tomto odkaze.

Klub Manažera roku pro vás bude pořádat víkendové setkání, jehož hostitelkou bude Radka Prokopová, výkonná ředitelka firmy Alcaplast, která získala titul Manažerka roku 2015. Program bude pestrý. Napovídá o něm mnohé také místo, kde se odehraje. Je jím SPA RESORT LEDNICE. Nezapomeňte si do svého diáře tedy zaznamenat termín 25. – 27. března. Pozvánka s podrobnostmi je k nahlédnutí zde.