Přijměte pozvání: Virtuální svět ovlivňuje společenské vztahy

Klub mladých manažerů si připravil Manažerský večer na téma firemní kultura, talent management, inovace a chatboti. Vystoupí řečníci z renomovaných společností: Ján Uriga z PwC, Zdeněk Kostříž z Metrostavu nebo Viktor Kustein z FeedYou. Kdy a kde? V Praze 31. ledna. Pozvánku na akci i porobnosti o programu jsme pro vás nachystali ZDE.

Pokud si přejete upevnit své znalosti v oblasti smluvních vztahů, pak máte jedinečnou příležitost zúčastnit se jednodenního kurzu pořádaného RK Severovýchodní Čechy. Touto problematikou vás bude 5. února provázet vynikající lektorka Centra andragogiky JUDr. Kateřina Skoumalová. Akce se uskuteční na půdě Centra Andragogiky v Hradci Králové.  Pro členy ČMA je připravena sleva 50 %. Podrobné informace najdete na našem WEBU.

Prognostický klub na své únorové setkání pozval jedinečného hosta. Je jím Jan Mládek, emeritní ministr průmyslu. Diskuze se bude týkat aktuálních ekonomických problémů a toho, jak se k nim postavit, aby z nich mohly vzejít nové příležitosti. Setkání se uskuteční
5. února v Praze. Pozvánku naleznete ZDE.

Na aplikovanou psychologii, která může manažerům i firmám přinést nemalý užitek, se
19. února v Praze zaměří Klub vzdělávání manažerů. Co se pod tímto vědeckým pojmem skrývá? To prozradí Štefan Medzihorský, rektor Vysoké školy aplikované psychologie. Můžeme však říci, že stranou nezůstanou takové pojmy jako efektivní komunikace, zvládání stresu či asertivní sebeprosazení. O akci se dozvíte více v přiložené POZVÁNCE.

Pražský manažerský klub se na svém setkání 21. února v Praze dotkne problematiky virtuálního světa a jeho moci nad lidskými životy. Průvodcem a hostem v jedné osobě se stane Vadim Petrov, věhlasná osobnost manažerského i mediálního světa, který tomuto tématu věnoval svou druhou knihu s názvem Načítání. Informace o setkání naleznete v tomto ODKAZE.