Přijměte pozvání: Udržitelnost, práce z domova nebo Age Management

Klub Elite MSK otevírá sezónu Festivalovým podzimem, který pořádá Mezinárodní festival Leoše Janáčka, kolektivní člen klubu. Uskuteční se 6. září v Hukvaldech. A na co se lze těšit? Na ohromující dílo Carla Orffa, kantátu Carmina Burana. Svou účast prosím potvrďte do 2. září. Více podrobností naleznete v POZVÁNCE.

Regionální klub Severovýchodní Čechy připravil seminář na téma Age Management. Jestli vás tedy zajímá, jak propojit pracovní schopnost a věkovou strukturu zaměstnanců ve vaší firmě, pak bude tato vzdělávací akce právě pro vás. Uskuteční se 10. září v Hradci Králové. Regionální klub nabízí členům atraktivní 50% slevu na tento praktický seminář. Více o tom, co vás čeká, se dozvíte ZDE.

Klub vzdělávání manažerů ČMA 10. září v pražském Daňkově paláci uspořádá klubové setkání, jehož ústředním motivem bude praxe Homeoffice. O problematice bude hovořit  Danica Pražáková, jednatelka společnosti EuroProfis s.r.o. Dlouhodobě se zabývá workshopy pro management firem, které jsou zaměřené na strategie, krizové řízení a zavádění změn. Vystoupí rovněž  zástupce Italsko-české komory s výsledky průzkumu na téma „smart working“. Podrobnosti jsme přichystali na WEBU.

Rádi bychom vás pozvali na vědeckou konferenci s podtitulem Sport a umělá inteligence. Uskuteční se 16. září na půdě Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT. Na programu budou ukázky robotů a jejich aplikace ve sportu i zdravotnictví či systémy pro predikci výsledků sportovních a politických utkání na bázi umělé inteligence. Detaily naleznete v tomto ODKAZU.

Konference HR business faktory: Svobodná firma a důvěra – cesta k dlouhodobým výsledkům se uskuteční 17. září v Karlových Varech. A co bude hlavním cílem této akce? Seznámíme se s dopady důvěry na atmosféru ve firmách a pracovních kolektivech, podíváme se pod pokličku trendům v řízení lidí a zamíříme přitom do zahraničí i do domácích firem. Protože akce je limitována počtem účastníků, rádi bychom Vás požádali o včasnou registraci. Další informace a registrační formulář jsou vám k dispozici

Do víru vzdělávání se opět ponoříme 17. září s Regionálním klubem severovýchodní Čechy, který bude pořádat workshop, jehož účelem bude pozvednout vaše prezentační dovednosti a udělat si v nich jasno. Akce se uskuteční v Hradci Králové. Více o obsahu workshopu i lektorce se dozvíte na našem WEBU.

Pod taktovkou Pražského manažerského klubu se v Praze 17. září rozezní téma manažeři a hudba. Vystoupí a o svém vztahu k hudbě i manažerské profesi pohovoří Felix Slováček, Alfred Hera, Miloš Filip, Jan Smigmator. Akci pořádáme za laskavé podpory Správy a údržby silnic Pardubického kraje. O potvrzení účasti vás prosíme co nejdříve, jelikož kapacita míst je omezená. Více informací a detailnější představení našich hostů je pro vás nachystáno ZDE.

Do společnosti Trivium Skřivany zavítáme 8. října společně s Regionálním klubem Severovýchodní Čechy.  Při příležitosti zde pořádaného kulatého stolu zástupci společnosti budou prezentovat čtyři milníky, které je přiblížili k modelu Průmysl 4.0. v rozvoji lidského kapitálu továrny. Nezapomeňte svou přihlášku potvrdit do 1. října. Více informací naleznete v tomto ODKAZU.

Uměním hodnotícího rozhovoru vás v semináři provede Bc. Lenka Bláhová, zkušená lektorka Centra Andragogiky. Vzdělávací akce v režii Regionálního klubu Severovýchodní Čechy se bude konat v Hradci Králové 15. 10. Podrobnosti o semináři naleznete ZDE.