Přijměte pozvání: Rok 2017 začíná slibně

Regionální klub ČMA Severovýchodní Čechy si pro své členy připravil milou akci a vstup do roku 2017 otevře již tradičně Novoročním večírkem v rodinném pivovaru Popper v obci Praskačka 10. ledna. Můžete se těšit na setkání s kolegy a přáteli, slavnostní uvolněnou náladu, skvělou společnost, hodování nebo třeba přednášku s názvem Kdo objevil koňak. Více informací je k dispozici zde.

Jak funguje mediální dům? To je otázka, jíž vám zodpoví 19. ledna setkání Regionálního klubu ČMA Střední Čechy. Společně se podíváme do prostor společnosti Economia, a. s., která patří k významným hráčům na mediálním poli – vydává úspěšně řadu ekonomických titulů a provozuje několik zpravodajských portálů. Sídlo společnosti v Praze je také unikátem. Dříve industriální objekt, dnes moderní centrum zpravodajského světa. Více informací naleznete v odkazu.

19. ledna se uskuteční také 238. setkání Pražského manažerského klubu. Téma zní O čem se v managementu nemluví? A proč často manažeři vyhoří? Hostem bude Stanislav Háša, zkušený manažer, psycholog, lektor a kouč bude hovořit a diskutovat o těchto častých tabu a o tom co vede k vyhoření, případně co s tím. Klubové setkání proběhne  od 17 do 19 hod. v restauraci Benada hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Pozvánku naleznete zde.

Liberec bude hostit setkání pořádané Regionálním klubem ČMA Severovýchodní Čechy a Klubem zlepšování.  A jaké bude? To by mohl napovědět název: Aplikovaný výzkum a vývoj v praxi ve společnosti VÚTS, a. s. Přivítá vás Marie Jírů a poté se hlavního slova ujme generální ředitel společnosti Miroslav Václavík a Jaromír Ficek, který vás provede areálem a zároveň vás seznámí s problematikou rozvoje firmy. U této akce došlo ke změně termínu. Uskuteční se 26. ledna. Podrobnosti o setkání jsou pro vás k dispozici zde.

Na konci ledna pro vás připravujeme také speciální akci Manažeři ve smyku, která se uskuteční na automotodromu v Mostě. Termín a podrobnosti brzy dodáme, sledujte kalendář akcí na našich webových stránkách.

Každý rok si pokládáme tutéž otázku: Kam kráčí management?  Tento název nese už čtvrtá konference, která se zabývá trendy, budoucností, problémy a úspěchy manažerské profese. Co se osvědčilo? Co manažery trápí? Kam směřuje jejich poslání? A jaký dopad to má na organizace, jichž jsou součástí? Tentokrát je hlavním tématem Strategický rámec České republiky do roku 2030. Nezapomeňte si tedy vyhradit čas a do diáře si vepsat poznámku, že 16. únor je dnem, kdy konferenci na Chateau Héralec navštívíte. Pozvánka je k nahlédnutí na webu.

Pro ČMA vitaPR