Přijměte pozvání: říjen ve znamení technických novinek

Česká manažerská asociace nemůže ani letos chybět na konferenci World Economic Forum věnovanou konkurenceschopnosti ČR, která připadá na 29. září a tentokrát se uskuteční pod názvem The Czech Republic’s Strategy for Competitiveness 2017: Digital Society. Dějištěm konference se stane Vysoká škola ekonomická v Praze. Pozvánku s prezentací si můžete prohlédnout  zde.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je každoročně místem, kde se koncentruje český i světový byznys. Jeho program je nabitý a od loňska zažívá stejné slávy jako v letech před hospodářskou krizí. Na tomto místě se střetávají inovace, invence, vytrvalost, inteligence a umění manažerské. Při této příležitost se zde 3. října také uskuteční setkání Klubu Manažerů roku. Více o programu  naleznete zde.

Ostrava bude 5. října patřit setkání s finalistou MANAŽERA ROKU 2015 Tomášem Kotyzou, ředitelem Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Akce se uskuteční v Domě umění a její součástí bude také prohlídka unikátní výstavy v Novém světě, která je zaměřena na rodící se umění v klimatu modernity let 1917 – 1927. Pozvánka s programem k nahlédnutí zde.

Regionální klub ČMA Severovýchodní Čechy si pro vás připravil kulatý stůl v Hasičském záchranném sboru Královéhradeckého kraje. Řeč nebude pouze o bezpečnosti a náročném povolání, které denně zachraňuje životy i majetek obyvatel republiky – od podnikatelů, přes firmy až po malé živnostníky. O tom, že hasičský sbor musí mít také mezi svými lidmi výborné manažery, kteří jsou schopni zvládat enormní zátěž, se dozvíte 12. října. Pro více informací navštivte tento odkaz.

Necelý týden na to, 12. října se uskuteční konference s názvem Reforma společenského systému. Pořádá ji pro vás Prognostický klub ČMA ve spolupráci s VŠE a ČVUT. Politické systémy, zvraty a změny ve správě státu, zásahy do ekonomiky – to vše ovlivňuje vaše manažerské rozhodování a strategie, díky nimž vaše společnosti prosperují. Přijďte na konferenci vyslechnout prognózy politického vývoje, sdělte nám svůj názor. Více informací je uvedeno zde.

Věřili byste tomu, že je to již dvacet let, co v rámci ČMA úspěšně funguje klub věnovaný ženám manažerkám? Čas běží rychle a Klub manažerek ČMA prošel za dobu své existence významným vývojem.  Oslava se odehraje 13. října v pražském TOP Hotelu. Můžete se těšit na plejádu zajímavých osobností českého manažerského prostředí, nevyčerpatelný elán a skvělou atmosféru. Ženy v manažerské profesi představují značný potenciál a posouvají hranice. Přijďte s nimi oslavit toto krásné jubileum. Více informací zde.

Mnichov 19. října ožije prestižním veletrhem eCarTec 2016. ČMA ve spolupráci s CBCSD uspořádá VIP delegaci do centra dění. Ve středu zájmu se objeví nové technologie na poli motorismu, vývoje automobilů a technologie, které umožní rychlejší, ekologičtější, jednodušší a především efektivnější přepravu. Nezapomeňte nás tedy včas kontaktovat. Pozvánka je k nahlédnutí v odkaze.

235. Pražský manažerský klub bude hostit paní Moniku Nebeskou, držitelku titulu Manažerka odvětví Zemědělství a služby a ocenění TOP 10 soutěže MANAŽER ROKU 2015, předsedkyni představenstva Zemědělského družstva Všestary a.s. Součástí setkání bude také ochutnávka francouzských vín z malých rodinných vinic, která na klubu představí pan Miškay z LANGUEDOC.CZ. Zapište si termín 20. října 2016 v hotelu Clarion, více informací naleznete zde.