Přijměte pozvání: Prosinec bude patřit manažerským radostem

Klub manažerek si přichystal již deváté setkání z cyklu Inspiromat, který se věnuje inspirativním příběhům žen, manažerek a podnikatelek. Mezi hosty vystoupí v Praze 2. prosince Ing. Michaela Hospodková, Marketing Communication Manager pro Corteva Česká republika, Ing. Monika Nebeská, ředitelka a předsedkyně představenstva ZD Všestary, Ing. Milada Měsícová, předsedkyně představenstva ZD Unčovice, a Ing. Zuzana Pavlíková – Šimonková z rodinné firmy Ing. Jaromír Šimonek Dvůr Lobeč. Pozvánku naleznete na WEBU.

Manažerem roku 2018 se stal prof. Vladimír Mařík, který úspěšně vede Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky na ČVUT. Společně s Klubem Manažerů roku vám přinášíme možnost setkat se s touto jedinečnou manažerskou osobností již 3. prosince v Praze. Jaké výzvy musel Miroslav Mařík během své kariéry překonat?  Nejen o tom bude hovořit. Po prezentaci vás čekají prohlídky unikátního testbedu a laboratoří. Pozvána je vám k dispozici ZDE.

Klub mladých manažerů si přichystal stylové rozloučení s rokem 2019. Přijďte si s námi 3. 12. v Praze vychutnat neformální společenskou atmosféru na Pivoloď. Protože bychom vám rádi kapacitně vyhověli a velikost prostoru zamluvili přesně podle vašeho zájmu, neváhejte s PŘIHLÁŠKOU, kterou najdete na webu ČMA.

Chateau Valtice se stane dějištěm překrásné Jazzové mše skvělého hudebníka Jaromíra Hniličky, na níž vás zve Regionální klub Morava 7. 12. Pokud byste prostředí zámku a zážitky chtěli vstřebávat delším pobytem, prosím, obraťte se na předsedu klubu Zdeňka Bílka, který pro vás zajistí ubytování. Potřebné informace a kontakty jsou vám k dispozici ZDE.

Vánoční večírek ČMA, který je symbolickou tečkou za rokem 2019, se bude letos konat ve čtvrtek 12. prosince v Praze. Čeká vás slavnostní atmosféra, v níž představíme jednotlivé kluby, ambasadory asociace a úspěchy a nepřijdete ani o tradiční očekávaný přípitek prezidenta ČMA. Pozvánka je připravena na WEBU.

Novoroční večírek v pivovaru je milou tradicí Regionálního klubu Severovýchodní Čechy. Tentokrát se však přesouvá do Pivovaru LINDR Mžany. Přijďte si užít 23. ledna slavnostní zahájení roku 2020 mezi přední manažery z Libereckého, Královéhradeckého a Pardubického kraje. Podrobnosti naleznete v tomto ODKAZU.

V pražském Paláci Žofín 18. ledna zazáří CZECH TOP 100. Česká manažerská asociace je partnerem tohoto plesu. Budete mít možnost setkat se s lídry českého byznysu a navázat v neformální atmosféře nová přátelství nebo položit základní kámen budoucím obchodním partnerstvím. O krásné zážitky se postarají také přední čeští hudební umělci: Chinaski, Jan Smigmator nebo Michal Malátný s Big Bandem Felixe Slováčka. Více informací je připraveno na našem WEBU.