Přijměte pozvání: Příležitosti pro byznys i v kosmu

V nadcházejícím období, tedy v závěru května a v červnových dnech jsme pro vás připravili několik atraktivních setkání. Chápeme ale, že druhý kvartál roku se již pomalu uzavírá, což znamená přehodnocování výsledků a strategií. Mnoho z vás rovněž plánuje také čas strávený mimo pracovní prostředí, s nejbližšími. Doufáme, že se pro vás tato paleta setkání stane vítanou inspirací a přínosem.

Shromáždění delegátů se uskuteční 30. května v Praze. Bude velmi důležité, protože zde společně rozhodnou zástupci ČMA, ať již ti regionální, odborní, nebo jako členové Prezidia, o nových podmínkách vstupu do asociace. Budoucí členové se tak mohou těšit na novinky, které je jistě v procesu vstupu do ČMA příjemně potěší. Podrobnosti jsou zveřejněny na našem webu.

Na 4. června připadá další setkání z cyklu Business Breakfast. Tentokrát však v Brně. Jako svého hosta uvítá Lubomíra Witasska. Jeho jméno je v byznysu v současnosti skloňováno s nebývalou intenzitou. Není se čemu divit. Nejen ve své knize, ale také v profesní filozofii uchopil dobu plnou zvratů a turbulencí jako příležitost k růstu.  Moderace se ujme Zdeněk Bílek. Více informací naleznete zde.

O datum 5. června se v kalendáři dělí dvě zajímavé akce. První z nich se uskuteční v Brně. Fórum Vesmír: Kosmické aktivity České republiky představí, jaké příležitosti by v prostoru nad atmosférou planety Země mohly využít české firmy. Hosté si však také vyslechnou, z jakých důvodů je vesmír pro český byznys pole zatím jen málo využité. Vystoupí Daniel Lopour, Luděk Nechleba nebo Marek Aldorf či Pavel Habarta. Nezapomeňte se včas registrovat. Více informací včetně programu a registrace najdete v tomto odkaze.

V tom samém dni, tedy 5. června, se v Praze odehraje konference Nefinanční reporting – zkušenosti z ČR a ze světa, jíž spolupořádají společnost EY a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj. Mezi osobnostmi, které budou mít na konferenci slovo, se objeví Alice Machová, Richard Betts, Miroslav Hájek či Michaela Chaloupková. Program i kompletní seznam řečníků jsou vám k dispozici zde.

Odpověď na otázku, jaké moderní manažerské nástroje využívají krajské a městské úřady, dostanete 6. června v Praze. Setkání New Public  Management hostí prostory pojišťovny Kooperativa a uskuteční se formou kulatého stolu. Slova se ujmou zástupci samospráv, například Tomáš Kotyza z Krajského úřadu Moravskoslezského kraje či Libor Košťál z Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. S principy kvality vás seznámí Jan Šebek z Magistrátu hlavního města Prahy. Podrobnosti o akci jsou připraveny na našem webu.

Před časem jsme vás informovali, že chystáme konferenci k mentoringovému programu XY-Transfer. A právě nyní nastává chvíle, kdy můžeme odtajnit datum. Bude se konat 14. června v Praze. Nejen o pilotním projektu, smyslu mentoringu a zkušenostech našich mentees a mentorů. Zároveň je tato konference předzvěstí, že se zanedlouho dočkáme dalšího kola XY-Transfer. Sledujte pozorně bližší informace

Click to Hide Advanced Floating Content