Přijměte pozvání: Pestrý duben

Regionální klub Severovýchodní Čechy pro své členy bude pořádat kulatý stůl ve ŠKODA AUTO ve Vrchlabí. Spoluorganizátory setkání jsou Klub zlepšování, Centrum andragogiky, Aramark i výše zmíněná automobilka. Tématem setkání je transformace vrchlabského závodu. Nezapomeňte si zarezervovat 10. duben. Více informací naleznete ZDE.

 

Regionální klub Morava a Alia agency si pro vás připravili na 11. dubna atraktivní workshop, na němž se budou účastníci zabývat technikami získání skvělé paměti podle doktora Karstena. Místem konání je zlínské sídlo agentury. Více informací je pro vás připraveno TADY.

 

Kurz klubu Řeka zdraví ponese název Po čem ženy touží. Je určen výhradně ženám. V malé skupině se účastnice se zkušenými lektorkami zaměří na ženství a jeho prožitek v dnešním tvrdém světě, který na něžné pohlaví klade někdy neúměrné nároky. Akce se uskuteční v Praze ve třech etapách. První již 12. dubna. Více o kurzu uvádíme ZDE.

 

Firmy si u svých stávajících i potenciálních zaměstnanců tvoří určitou reputaci, kterou lze chápat jako značku a s níž jde i stejným způsobem pracovat. Employer Branding se stává důležitým prvkem HR komunikace zaměstnavatelů. Konferenci na toto téma orientovanou spolupořádá Regionální klub Morava a Alia agency. Zapište si do diáře termín 25. dubna. Podrobnosti naleznete v tomto ODKAZE.

 

Pod patronací klubu Řeka zdraví se bude konat kurz Vaření podle ročních období a pěti elementů. Je to zajímavá přííležitost porozumět tomu, jak ovlivňují roční doby trávicí soustavu a jak zefektivnit přínosy výživy pro tělo i pro duši. Program je rozdělen do čtyř dnů. Detail kurzu a další informace najdete na našich WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.