Přijměte pozvání: Načerpejte znalosti a novou inspiraci

V Centru andragogiky budete moci 12. června navštívit logistický workshop Studie návrhu materiálových toků ve skladu. Odborníkem, který vás s problematikou seznámí, je Jaroslav Vehrle, který působí jako konzultant v oblastech podnikové ekonomiky a managementu se zaměřením na řízení logistiky. Pro členy ČMA je připravena atraktivní sleva na kurzovném ve výši 50 %. Podrobnosti o workshopu jsou připraveny ZDE.

Hned 13. června se přichystejte na akci konanou ve spolupráci s Regionálním klubem Severovýchodní Čechy. Ponese název Kdo je z jiné planety? Podtitul Aneb změna myšlení a změna řízení – nové přístupy v řízení lidí, prozrazuje, čemu se budeme na vzdělávacím setkání věnovat. Pro členy ČMA je přichystána také mimořádná 50% sleva na vstupné. Nepřehlédněte DETAILNÍ POPIS KURZU, který se odehraje v Centru andragogiky v Hradci Králové.

Kurz Po čem ženy touží pořádaný klubem Řeka zdraví pokračuje i v červnu, 14. 6. se totiž uskuteční jeho závěrečná část. Místem konání je krásné harmonizační centrum uprostřed benešovské přírody Meetinka. Informace o kurzu jsou pro vás přichystány na NAŠEM WEBU.

Libor Witassek bude hostem červnového setkání Business Berakfast pořádaného Regionálním klubem Morava. Jako krizový manažer dokázal tento nadaný muž ukázat cestu řadě firem z mnoha bolestných krizí. Jeho věčným tématem jsou turbulentní změny, stále častější v dnešním rychle se transformujícím světě, kde balancování nikdy neustává. Akce se uskuteční 17. června v salonku Hotelu Tomášov. Pozvánku naleznete v ODKAZU.

Pražský Manažerský klub své 262. setkání věnuje ženě, která získala titul Manažer roku 2018 v kategorii služby. Je jí Simona Kijonková, zakladatelka a výkonná ředitelka holdingu Packeta, jíž znáte především díky projektu Zásilkovna. Na akci se objeví s Milanem Šmídem, který zodpovídá za úspěšnou marketingovou strategii ve všech zemích, kde společnost působí. Nezapomeňte na termín 20. června. Místem konání je již tradičně restaurace Benada kongresového hotelu Clarion v pražských Vysočanech. Pozvánka jsme uveřejnili ZDE.

Jak probudit v těle vitalitu, s níž bude člověk schopen se s lehkostí postavit jakékoli výzvě, vás naučí Kurz vaření podle ročních dob a pěti elementů. Za tímto projektem stojí klub Řeka zdraví. Tipy pro podzim, řadu receptů a návodů si budete moci vyzkoušet už 27. července. Detailní popis kurzu je vám k dispozici na NAŠEM WEBU.