Přijměte pozvání: Mileniálové a lidský kapitál

Projekt HR Sharing pokračuje i v roce 2020. Již 30. ledna se v jeho rámci budete moci těšit na setkání s přední českou manažerkou a podnikatelkou Simonou Kijonkovou, zakladatelkou a majitelkou Zásilkovna, Packeta a Robeeto.com, vítězkou soutěže MANAŽER ROKU 2018 v kategorii Služby. Tématem, o němž se na setkání budeme bavit je: Hire fast, fire fast, aneb jak na čerstvá jablíčka v týmu? Klíčem úspěchu podle Simony Kijonkové je excelentní business plán a vynikající tým lidí, jimiž se musíte obklopit. Kterými principy se řídí při výběru zaměstnanců, jak pečuje o jejich profesní i osobní rozvoj, ale i o to, jak zajistit zájem uchazečů a zdravou firemní kulturu bez ohledu na rychlost růstu společnosti. Na to vše společně najdeme odpověď. Pozvánka na akci je vám k dispozici ZDE.

Pozvání Pražského manažerského klubu připadá na 12. února, kdy se během jeho 268. setkání budeme zabývat otázkou: Nahradí nás všechny roboti? Odpovědi budeme hledat v diskuzi s Peterem Chrenkem, partnerem PwC, který zároveň představí projekt Upskilling pro digitální sféru. K debatě se připojí i další manažerské osobnosti a hosté PMK. Klubové setkání se uskuteční v pražském Daňkově paláci. Jeho kapacita je však omezená, proto svou účast, prosíme, potvrďte obratem. Kontakty a další informace jsme nachystali na našem WEBU.

Regionální klub Severovýchodní Čechy si pro vás připravil vzdělávací akci, která má za cíl nahlédnout pod pokličku toho, jak mileniálové mění pracovní trh. Pokud tedy této mladé generaci, která právě získává své místo na slunci, chcete jako zaměstnavatel dobře porozumět, je tato akce určena právě vám. Vede ji Magdalena Ožanová, mezi jejíž domény patří komunikační dovednosti, asertivní jednání, obrana proti stresu, rozvoj empatie, trénink paměti a mozkový jogging a rozvoj emoční inteligence a kreativity pomocí mozkového joggingu. Tento seminář se uskuteční 18. února v Centru andragogiky v Hradci Králové. Podrobnosti a informace o možnosti získat slevu na kurzovné naleznete v tomto ODKAZU.

Klub Elite MSK České manažerské asociace pořádá 20. února setkání s TOP manažerem roku 2018 a Mladým manažerským talentem do 35 let soutěže MANAŽER ROKU Adamem Liškou. Ten představí společnost Bekaert Petrovice, jíž reprezentuje a bude hovořit o digitalizaci a automatizaci v této firmě. Podrobnosti o setkání s podtitulem Tažírna trochu jinak jsou vám k dispozici na našem WEBU. Místem konání je sídlo společnosti v Petrovicích u Karviné.

Zkušený lektor Jaroslav Vehrle povede 25. února další ze seminářů, které společně pro zájemce pořádá Regionální klub Severovýchodní Čechy a Centrum andragogiky. Tato vzdělávací akce si klade za cíl účastníky seznámit s principy a metodami zvyšování efektivity lidského kapitálu v organizacích, ať již jde o firmy, neziskové organizace nebo veřejnou správu. Zaměří se na smysl lidského kapitálu, determinanty rozvoje firmy a jejich vzájemné souvislosti včetně vývoje v čase. Detailní informace o semináři jsou pro vás připraveny ZDE. Pro členy ČMA je navíc nachystána atraktivní sleva z kurzovného. Akce se koná v Centru andragogiky v Hradci Králové.

Potřebujete-li proniknout do tématu kryptoměn, pak věřte, že na akci Regionálního klubu Morava 11. března v Brně budete tuto příležitost mít. Budou o nich hovořit Lukáš Macálka a Vít Vondál. Pozvánku na akci naleznete v tomto ODKAZU.

Kulatý stůl s názvem IT PODPORA pro zvyšování kvality správních úřadů se uskuteční pod záštitou Ministerstva vnitra České republiky a Klubu veřejné správy ČMA 12. března v Praze. Promluví zde například Pavel Hrabě o národním architektonickém plánu ICT pro veřejnou správu. Praktickým zkušenostem s využitím ICT podpory pro řízení kvality se budě věnovat Jiří Růžička. O řízení kvality bude hovořit Roman Fišer. Další detaily jsou vám k dispozici na našem WEBU.