Přijměte pozvání: Manažerský podzim startuje

Prognostickém klubu ČMA si budeme o nových trendech v oblasti umělé inteligence povídat s Vladimírem Maříkem. Akce se uskuteční 2. září v budově SČMVD na Václavském náměstí. Podrobnosti o čase konání jsme připravili ZDE.

Nezapomeňte ani na pozvánku 9. září – v Regionálním klubu Morava pro vás připravujeme další setkání z cyklu Business Breakfast. Naším hostem tentokrát bude Petr Kapoun, který v brněnském Technologickém parku se svým týmem pracuje na vývoji kosmických zařízení a dalších věcí. Pozvánka i se stručným CV našeho hosta je vám k dispozici v tomto ODKAZU.

Golfový turnaj je už naší tradicí, jako každý rok jej pořádáme ve spolupráci s Asociací českých nábytkářů a společností Wiesner-Hager. Přijďte s námi prožít dobrodružství na greenu 11. září a setkejte se s kolegy, špičkovými domácími i zahraničními manažery. Bližší informace o turnaji jsou uveřejněny ZDE.

Centrum andragogiky bedlivě monitoruje, co manažeři potřebují, v čem se touží zdokonalovat. Právě proto připravilo seminář, jehož cílem je naučit posluchače, jak svým potenciálním zaměstnancům nabídnout tak atraktivní práci s tak atraktivními benefity, že se jim za to odvděčí loajalitou. Naplánujte si tedy 12. září cestu do Hradce Králové, kde se seminář bude konat. Popis kurzu i další podrobnosti naleznete na našem WEBU.

Klub mladých manažerů nejen pro členy asociace přichystal zajímavé setkání nesoucí název HR Sharing 2019. Leitmotivem programu jsou zaměstnanecké výzkumy. Víte, jaké mýty jsou s nimi spojené a zda máte na realitu v této oblasti správný náhled? Přijďte rozkrýt pravdu 17. září do sídla agentury Ipsos ve Slovanském domě v Praze. Seznámit se s lektorkou setkání a zaregistrovat se můžete prostřednictvím našeho WEBU.

Klub Manažerů roku společně s Regionálním klubem Morava uspořádá 17. září tradiční setkání s hejtmanem Moravskoslezského kraje. Uskuteční se v sídle Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Nezapomeňte, že kapacita je omezená a registrujte se včas. Podrobnosti jsou připraveny ZDE.

S Lenkou Bradáčovou, vrchní státní zástupkyní, budeme hovořit na téma justice a důvěra veřejnosti. Diskuzi pořádá Regionální klub Severovýchodní Čechy ve spolupráci s Centrem andragogiky, v jehož sídle v Hradci Králové se bude odehrávat. Pozvánku a program setkání naleznete v tomto ODKAZU.

Klub Řeka zdraví od 21. září startuje v Praze nový základní kurz Feng Ren Shui. Je rozčleněn na pět tematických celků, každý má unikátní obsah. Probírána bude typologie člověka, kariéra, vztahy, bohatství, zdraví, vize, cíle a sny.  Termíny i další detaily kurzu jsou připraveny na WEBU.

Víte již, co by vám mohl přinést reengineering? Pokud ne, nevadí. Regionální klub Severovýchodní Čechy ve spolupráci s Centrem andragogiky na toto téma uspořádá 9. října speciální seminář. Zjistíte, proč může reengineering pomoci s rozvojem potenciálu vaší společnosti i radikální změnou v jejím směřování. Místem konání je sídlo Centra andragogiky v Hradci Králové. Detailní popis je pro vás nachystán ZDE.

Sedmý ročník mezinárodní konference Podpora rozvoje infrastruktury ČR se koná 17. října v prostorách sídla Ministerstva Průmyslu a obchodu ČR v Praze. Jsme velice rádi, že můžeme být partnery této konference, kde se budou odkrývat významné výsledky šetření Světového ekonomického fóra, které rok co rok hodnotí konkurenceschopnost světových ekonomik. Jaké zprávy a výzvy s sebou nese období 2019-2020? Pozvánku jsme uveřejnili na našem WEBU a můžete se také těšit na další informace v následujících týdnech.

Poslední setkání z cyklu Vaření podle pěti elementů, který zaštiťuje Klub Řeka zdraví, se bude konat 19. října. Tentokrát se účastníci kurzu zaměří na výživu v zimním období a to, jak jejím prostřednictvím posílit vitalitu a psychickou pohodu i v nejtemnější a nechladnější části roku. Detailní popis kurzu najdete ZDE.

Logistické procesy jsou manažerská disciplína, o níž je v dnešní době internetového obchodu nebývalý zájem. Centrum andragogiky na tento požadavek reaguje workshopem Studie návrhu materiálových toků ve skladu. Nezapomeňte si ve svém diáři na workshop vyhradit prostor 23. října. Pro detailní popis kurzu a jeho program klikněte na tento ODKAZ.

Otázku, kam kráčí management, si položíme na konferenci Ryba smrdí od hlavy 7. listopadu. Nebojte se, jedná se o pokračování a rozšíření naší iniciativy Kam kráčí management? Mezi řečníky vystoupí Manažer roku 2018 Vladimír Mařík, dále Adam Liška, Ambasador ČMA, vizionář a businessman v jedné osobě Martin Hausenblas a mnozí další, včetně světově uznávaných koučů a odborníků na aplikovanou psychologii nebo komunikaci. Konference se bude konat v brněnském hotelu Courtyard by Marriot.  Jedná se o největší manažerskou konferenci u nás, nezapomeňte se včas registrovat. Podrobnosti jsou pro vás připraveny ZDE.