Přijměte pozvání: Listopad o nových trendech ve společnosti

Každoročně ČMA pořádá víkendové setkání Klubu manažerů roku. V letošním roce je přivítají Františkovy Lázně. Víkendové setkání se odehraje 2. až 4. listopadu. Významné bude ale také proto, že na něm bude slavnostně založen Západočeský klub. Na hosty čeká též seminář komunikace pro manažery a řada příležitostí k neformálním kontaktům, zábavě i relaxaci. Pozvánku s programem jsme pro vás přichystali zde.

Netradičně na neděli 4.listopadu připadá setkání Prognostického klubu při příležitosti Globální slavnosti v pražském divadle Semafor. Výtěžek z této akce bude věnován na charitativní účely pro nadaci Hrajeme o život. Podrobnosti o setkání naleznete zde.

Společné jednání Prognostického klubu ČMA a Římského klubu očekávejte 5. listopadu. Odehraje se v budově SČMVD v Praze. Na programu se objeví například diskuze o chystané konferenci Nové trendy ve vývoji společnosti. Pro více informací klikněte sem.

Datum 15. listopadu bude patřit akci spolupořádané dvěma našimi kluby: Pražským manažerským klubem a Klubem mladých manažerů. Na programu bude představení dalšího cyklu projektu XY-Transfer a křest knihy 100 let od začátku svobodného podnikání v Československu – Manažeři se lvíčkem. O tomto setkání, které se uskuteční v hotelu Clarion v pražských Vysočanech, se dozvíte více v přiložené pozvánce.

Klub Řeka zdraví vás zve 27. listopadu do Daňkova paláce v Praze, kde se dozvíte v rámci pravidelných seminářů, co lidské zdraví čeká v posledním měsíci roku. Jaké energie vládnou prosinci a co můžete udělat pro dobrou psychickou i fyzickou kondici? To vám prozradí zkušení lektoři klubu. Podrobnosti naleznete zde.

Prognostický klub připravil pro zájemce konferenci, která představí nové trendy ve vývoji společnosti. Hostit ji 3.prosince bude Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Pro další informace sledujte tento odkaz.

Na Vánoční setkání ČMA si ve svých diářích rezervujte termín 13. prosince. Slova se ujmou předsedové klubu, prezident asociace i její výkonný ředitel a jako speciální host vystoupí zakladatel Ministerstva štěstí Slovenské republiky Vladimír Synek.  Závěrečné setkání letoška se uskuteční na půdě hotelu Clarion ve Vysočanech v Praze. Podrobnosti o programu si můžete prohlédnout zde.

Click to Hide Advanced Floating Content