Přijměte pozvání: Listopad bude přát byznysu

Ve středu 26. října si pro vás Klub mladých manažerů připravil další seminář z cyklu Jak eliminovat rizika a být úspěšný na začátku podnikání. Místem konání se stane sídlo společnosti IPSOS v Praze. Program nese název Financování podniku a s ním spojená rizika. Můžete se těšit na dva výborné řečníky, manažerské osobnosti s velkými zkušenostmi. Vystoupí Jakub Veverka, mladý podnikatel, který se zapojil do široké škály projektů, bude hovořit na téma Podnikat lze i s mínusem.  Bloku Financování podnikání – rizika a možnosti rostoucích firem se ujme Jaroslav Jochman. Nezapomeňte, že registrace je otevřená do 20. října. Více informací o semináři naleznete zde.

Koncem první listopadové dekády, přesně 10. listopadu, se můžete těšit na setkání Regionálního klubu ČMA Střední Čechy. Odehraje se v pražském  technologickém středisku skupiny VESKOM, která se zabývá výrobou a vývojem tepelných čerpadel. Průvodcem se stane generální ředitel skupiny Petr Bureš, finalista soutěže MANAŽER ROKU 2015. Svou účast nezapomeňte potvrdit do 20. října. V odkaze najdete kompletní pozvánku.

Liberec bude 10. listopadu hostit setkání pořádané Regionálním klubem ČMA Severovýchodní Čechy a Klubem zlepšování.  A jaké bude? To by mohl napovědět název: Aplikovaný výzkum a vývoj v praxi ve společnosti VÚTS, a. s. Přivítá vás Marie Jírů a poté se hlavního slova ujme generální ředitel společnosti Miroslav Václavík a Jaromír Ficek, který vás provede areálem a zároveň vás seznámí s problematikou rozvoje firmy. Podrobnosti o setkání jsou pro vás k dispozici zde.

Na dalším Pražském manažerském klubu dne 24. listopadu budete mít možnost poslechnout si příběh Karolíny Topolové, generální ředitelky AAA Auto. V soutěži MANAŽER ROKU 2016 získala ocenění Mladý manažerský talent. Setkání se uskuteční v hotelu Clarion, podrobnosti naleznete zde.

A v závěru měsíce, 25. až 27. listopadu, si pro vás ČMA přichystala víkendové setkání v překrásné Chodové Plané. Je to krásná příležitost, jak se rozptýlit a zároveň si odpočinout od řady povinností před koncem roku, ale nabídneme vám také možnost seznámit se s finalisty soutěže MANAŽER ROKU a dalšími osobnostmi manažerského a podnikatelského dění. Své brány vám otevře pivovar Chodovar a čeká vás také cesta za hranice. Více informací o programu naleznete zde.

V pondělí 28. listopadu se v restauraci RYNEK uskuteční druhý Brno Business Club pro top manažery a majitele jihomoravských firem. Bude se prezentovat koncept vozu R200 z dílny prototypářské firmy Hoffmann&Novague. Návštěvníci klubu budou moci v průběhu večera auto sami vyzkoušet.

Rádi bychom vás rovněž informovali, že 15. prosince se uskuteční klubová rada ČMA a po ní bude následovat vánoční večírek, jímž bychom vám rádi v pěkné sváteční atmosféře poděkovali za energii, kterou asociaci věnujete, a také za invenci, díky níž se může práce ČMA rozvíjet.

Pro ČMA vitaPR

Click to Hide Advanced Floating Content