Přijměte pozvání: Léto bude přát mladým lidem

Pro 21. června si pro vás připravil Pražský manažerský klub poslední předprázdninové setkání. Bude o rozdílech mezi manažery a podnikateli, jež vám představí odborníci ze Swiss Life Select Petr Mariáš a Igor Duda. Setkání se uskuteční v City Tower v Praze, kde společnost sídlí. Svou účast, prosíme, potvrďte co nejdříve. Pozvánku s podrobnostmi jsme pro vás nachystali zde.

Ani letos bychom vás neradi ochudili o Letní podnikatelský camp pro mládež z dětských domovů, který má těmto lidem za úkol pomoci objevit a rozvíjet podnikatelské schopnosti a ambice. Pořádá jej Zet Foundation Milana Zeleného ve spolupráci s Českou manažerskou asociací a obecně prospěšnou společností Yourchance. Bude se konat 23. až 29. července opět v prostorách půvabného Zámku Vilémov. Tyto mladé lidi, kteří zanedlouho vstoupí do ekonomicky aktivní části svých životů, mají jedinečnou šanci poodhalit, co vše by jim dokázalo podnikání nabídnout a jaký by tak mohli získat prostor pro seberealizaci a vytváření hodnot. Pokud byste se rádi dozvěděli více, klikněte na tento odkaz.

V srpnu jsme si pro vás přichystali již tradiční golfový turnaj, který pořádáme společně s Asociací českých nábytkářů. Odehraje se na hřišti St. Martin’s Holes v Mladé Boleslavi. Zarezervujte si ve svém diáři 23. srpen, odložte oblek a navlékněte golfovou uniformu, abyste na greenu zazářili. Turnaj je pořádán za podpory společnosti Weisner-Hager. Pozvánku, přihlášku a podrobnosti jsme pro vás připravili na webu.