Přijměte pozvání: Květnová inspirace

Již 15. května nás čeká setkání Klubu veřejné správy s názvem Kvalita ve služebních úřadech – strategie rozvoje úřadu. Setkání je spolupořádáno s Ministerstvem vnitra ČR. Setkáme se s odborníky, kteří budou diskutovat o problematice v souvislosti s veřejnou samosprávou, státní správou. Dotkneme se i zkušeností poradenských firem působících na tomto poli. Místem konání je sídlo Ministerstva vnitra v Praze. Pozvánku jsme připravili NA NAŠEM WEBU.

Kurz Po čem ženy touží, o němž jsme psali už v předchozím vydání newsletteru, bude navazujícím setkáním pokračovat 17. května. Organizuje jej Klub Řeka zdraví. Podrobnosti jsou přiloženy V POZVÁNCE.

Klub manažerek ČMA na jaře pořádá diskusní panel o ženském fenoménu v byznysu, ať už se jedná o manažerky či podnikatelky. Ani letošek nebude výjimkou. Na další setkání z cyklu INSPIROMAT  se můžeme těšit 22. května. Obsazení bude hvězdné: Magdalena Souček, vedoucí partner z EY, Alexandra Kala, zakladatelka sítě Profimed, Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny, Radka Prokopová, spolumajitelka a výkonná ředitelka společnosti Alca plast. Setkání se koná v Praze v sídle Pojišťovny Kooperativa. Podrobnosti jsme pro vás nachystali ZDE.