Přijměte pozvání: Inspirativní květen

Již 15. května nás čeká setkání Klubu veřejné správy s názvem Kvalita ve služebních úřadech – strategie rozvoje úřadu. Setkání je spolupořádáno s Ministerstvem vnitra ČR. Setkáme se s odborníky, kteří budou diskutovat o problematice v souvislosti s veřejnou samosprávou, státní správou. Dotkneme se i zkušeností poradenských firem působících na tomto poli. Místem konání je sídlo Ministerstva vnitra v Praze. Pozvánku jsme připravili NA NAŠEM WEBU.

Květnové setkání Pražského manažerského klubu připadne na 16. května. Hlavním bodem programu bude diskuze s top 10 manažerů soutěže MANAŽER ROKU. Nezapomeňte si proto zarezervovat datum v diáři. Akce se koná v prostorách restaurace Benada kongresového hotelu Clarion v pražských Vysočanech. Pozvánku najdete v sekci CHYSTANÉ AKCE.

Mezinárodní seminář spolupořádaný ČMA, CBCSD a EY se uskuteční 16. května v Praze a bude se věnovat tématu udržitelnosti. Ponese titul Udržitelný rozvoj aneb co by měly společnosti vědět: poslední trendy, rizika a možná řešení. Programem účastníky provedou renomovaní odborníci na problematiku z domácí i zahraniční scény a představeny budou též příklady dobré praxe. Nezapomeňte si tedy poznamenat datum do diářů. Pozvánka je připravena ZDE.

Kurz Po čem ženy touží, o němž jsme psali už v předchozím vydání newsletteru, bude navazujícím setkáním pokračovat 17. května. Organizuje jej Klub Řeka zdraví. Podrobnosti jsou přiloženy V POZVÁNCE.

Klub manažerek ČMA na jaře pořádá diskusní panel o ženském fenoménu v byznysu, ať už se jedná o manažerky či podnikatelky. Ani letošek nebude výjimkou. Na další setkání z cyklu INSPIROMAT  se můžeme těšit 22. května. Obsazení bude hvězdné: Magdalena Souček, vedoucí partner z EY, Alexandra Kala, zakladatelka sítě Profimed, Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny, Radka Prokopová, spolumajitelka a výkonná ředitelka společnosti Alca plast. Setkání se koná v Praze v sídle Pojišťovny Kooperativa. Podrobnosti jsme pro vás nachystali ZDE.

Klubová rada ČMA se chystá na 28. května. Pro více informací sledujte novinky V TOMTO ODKAZU.Po tradičním programu jedné z vrcholných akcí ČMA bude následovat setkání Klubu Řeka zdraví v prostorách kliniky China Care, kde se zaměříme na to, jak energie léta ovlivňuje lidský organismus, a jak jej v horkých dnech podpořit, aby se cítil ve své kůži i ten nejvytíženější manažer či manažerka. Dozvíme se také něco nového o celostní medicíně. Podrobnosti o klubovém setkání naleznete ZDE.