Přijměte pozvání: Hodnocení manažerských úspěchů ve státní správě

Regionální klub Severovýchodní Čechy organizuje návštěvu v Zemědělském družstvu Všestary, za jehož úspěchy hledejte elegantní dámu, které se podařilo sestavit brilantní tým. Je jí Monika Nebeská. Ze soutěže MANAŽER ROKU 2015 si odnesla ocenění jako manažerka odvětví zemědělství a služby. Všestary jsou známé svou cibulí, která má excelentní kvalitu a jedinečné chuťové vlastnosti. Bylo jí uděleno chráněné zeměpisné označení. Navíc se družstvo snaží aktivně zapojit do života lokality a každý rok pořádá slavnosti cibule. Setkání se uskuteční 1. června.  Více informací je k dispozici zde.

Služební hodnocení státních zaměstnanců je název kulatého stolu, který pro vás uspořádá Česká manažerská asociace a Klub veřejné správy ČMA. Josef Postránecký, náměstek ministra vnitra pro státní službu, odprezentuje, jaké jsou zkušenosti se služebním hodnocením státních zaměstnanců. Jaromír Zajíček, tajemník Magistrátu města Děčína, pohovoří o tom, jak takové hodnocení funguje v případě děčínského magistrátu. Jan Března, personální ředitel pojišťovny Kooperativa, dá přítomným několik tipů užitečných pro tento druh evaluace. Kulatý stůl se uskuteční 13. června v Praze. Více informací vč. kompletního programu získáte zde.

Manažerský S-klub zorganizuje setkání 20. června. Uskuteční se v pražských Holešovicích, na stejném místě jako to, jež proběhlo v květnu. Co přinese tentokrát? Nechte se překvapit a sledujte tento odkaz.

Litomyšl bude 27. června hostit nejen festival Smetanova Litomyšl, který si získal mezinárodní věhlas. Stane se také dějištěm setkání oceněných manažerů Pardubického, Libereckého a Královéhradeckého kraje v soutěži MANAŽER ROKU 2016.  Kořeny této tradice sahají 11 let do minulosti a jako vždy se zde sejdou ti nejúspěšnější se zástupci výše jmenovaných krajů. Místem konání je Státní zámek Litomyšl. Program naleznete v tomto odkazu.

pro ČMA vitaPR