Přijměte pozvání: dubnové očekávání

Koncem měsíce, 30. března, se bude konat Inspirativní odpoledne. Pořádají je společnost UNIFER ve spolupráci s Klubem mladých manažerů ČMA. Tato akce se uskuteční v moravské metropoli, v Brně. Těšit se můžete na přednáškové bloky předních HR specialistů zamřených na téma firemního vzdělávání.  Čeká vás také vynikající občerstvení. Více informací je k dispozici zde.

Setkání s Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky proběhne 4. dubna v Centru andragogiky. Posláním Fondu je pomoc při šíření svobodných a názorově pluralitních informací. Představitelé Fondu, konkrétně Tomáš Richter, zakladatel a předseda Správní rady, by se rádi potkali se zástupci ČMA a probrali možné formy spolupráce při rozvoji dalších aktivit Fondu. Následovat bude Klubová rada ČMA. Program a podrobnosti k přihlášení naleznete zde.

Společnost Crystalex, jedna z nejznámější a nejproslulejších výrobou a prodejem českého skla, bude hostitelem účastníků kulatého stolu 5. dubna. Setkání pořádá RK ČMA Severovýchodní Čechy společně s Klubem zlepšování. Jde o akci, kde se svému srdci nebližšímu oboru ujmou vrcholní představitelé sklářského impéria, které si věhlas získalo především díky svému křišťálu. Bližší informace najdete zde. Nezapomeňte se včas přihlásit, počet míst je omezený.

Klíč k vlastnímu potenciálu. Téma, které nám všem svým způsobem vlévá novou krev do žil. Klub mladých manažerů ČMA si pro vás připravil jedinečnou příležitost setkat se s Markem Pavlíkem z poradenské společnosti M.C.TRITON, která je dlouholetou oporou řady firem. Mnohým z nich pomohla nastartovat úspěšnou dráhu. Akce se uskuteční 12. dubna na půdě Fakulty strojní ČVUT. Počet míst je omezen na 25. Proto neotálejte. Více informací naleznete na této stránce.

To, co všichni napjatě očekáváme, se přiblíží. Již 20. dubna se uskuteční slavnostní vyhlášení nejprestižnější manažerské soutěže České republiky MANAŽER ROKU 2016. Jako tradičně, i 24. ročník se odehraje v  Paláci Žofín v Praze. Sledujte webové stránky soutěže i asociace, kde vám postupně budeme přinášet novinky a nejdůležitější zprávy.

241. Pražský manažerský klub se mimořádně uskuteční poslední čtvrtek v dubnu, 27.4.2017 v Clarion Congress Hotel Prague. Téma zní Různé manažerské styly a jejich „konfrontace“ s novými výzvami:udržitelnost a digitalizace; generace Y; management 2.0. Setkání tentokrát bude probíhat celé v anglickém jazyce. Hosté budou Laurent Laval, Tanja Vainio a Collin Stanley. Pozvánku naleznete zde.

Klub mladých manažerů si na duben připravil ještě jednu zajímavou možnost, jak se setkat s novými i známý tvářemi. Bude to tentokrát trochu jiný druh akce, než jsme u tohoto klubu zvyklí. Degustačně vzdělávací víkend se bude konat od 28. do 30. dubna. Setkání se uskuteční na půdě Penzionu Selský dvůr v Moravské Nové Vsi. Více o programu se dozvíte buď v tomto odkaze nebo na facebookové stránce události.