Přijměte pozvání: Duben bude strhující

Prognostický klub ČMA si pro své příznivce 5. dubna připravil ojedinělé setkání nesoucí název Perspektivy kosmonautiky. Kde? V sídle SČMVD na Václavském náměstí, tedy ve stejné budově, kde se nachází centrála Česká manažerská asociace. Informaci o akci najdete zde.

Pražský manažerský klub uskuteční své 251. setkání 12. dubna tentokrát v sídle výzkumné agentury Ipsos v Praze. Hostem bude Jan Duspěva, šéf společnosti Čepro, která hraje významnou roli ve strategické bezpečnosti státu, jde-li o energetiku a pohonné hmoty. Jan Duspěva se umístil mezi TOP 10 MANAŽERA ROKU 2016. Pohovoří nejen o svých manažerských úspěších, ale dotkne se také důležitosti digitalizace a bezpečnosti jako důležitých aspektů udržitelnosti. Více informací bude k dispozici v tomto odkazu.

Společenský večer se Stanislavem Bernardem se ponese v atmosféře strhující. Konec konců, značka Bernard, jíž Stanislav Bernard se svými kolegy vybudoval, se stala ikonou. Zákazník si vybaví kvalitní pivo, inovace, chuť překonávat zažité stereotypy a obrovskou energii, s níž lze měnit zaběhnuté pořádky. Akci bude hostit 18. dubna Centrum andragogiky v Hradci Králové. Počet míst je omezený, nezapomeňte si to své včas rezervovat. ČMA navíc pro zájemce zajistila výhodnější cenu vstupného. Podrobnosti o akci jsou dostupné na webové stránce ČMA.

Prognostický klub uspořádá v tomto jarním měsíci ještě jednu akci. Jejím hlavním tématem budou makroekonomické prognózy. Uskutečnit by se měla v Praze 18. dubna. Hostem, který se ujme slova, bude Karina Kubelková, hlavní analytička Hospodářské komory ČR.  Pro více informací sledujte náš web.

#JEDENKRÁT je název unikátní akce, která se odehraje v Praze 24. dubna. Organizátoři ji popsali jako nekonferenci, jejímž záměrem je vytvořit inspirativní atmosféru, rozproudit energii, přivést návštěvníky na zcela „jiné“ myšlenky.  Celodenní program je rozčleněn do třech samostatných bloků, během nichž vystoupí věhlasné kapacity na poli leadershipu a osobního rozvoje i manažerského a podnikatelského světa: Deepak Chopra, Roger J. Hamilton, Barbora Chuecos, James Cusumano, Jan Mühlfeit, Světlana Witowská, Pavel Kysilka, Kateřina Novotná, Tomáš Hajzler, Jan Záklasník, Renata Mrázová, Zbyněk Frolík, Lucie Brešová. ČMA se stala partnerem akce a díky tomu můžete využít speciální promokód, s nímž vstupenky pořídíte o 25 % výhodněji. Více informací o akci je vám k dispozici zde. Nenechte si tuto příležitost uniknout!

Praha, 25. duben a Deepak Chopra. Tři klíčové pojmy, které v letošním roce zamíchají kartami v oblasti leadershipu a networkingu. Alespoň na evropské půdě. Deepak Chopra je světově uznávaná kapacita zabývající se zdravím, využitím mentálních schopností člověka či prastaré moudrosti předků. A víc než blízký je mu také leadership. Do Prahy přiváží jedinečný workshop Defining Limitless Leadership, v němž aplikuje poznatky ze světového bestselleru Super Brain. „Lídr je duší kolektivního vědomí. Nese sny a touhy lidí v týmu, komunity, národa. Jeho vize není jeho osobní vizí. Pravý lídr nese niternou vizi společnosti,“ uvádí Deepak Chopra. Tak si ve svém diáři nezapomeňte rezervovat kolonku 25. dubna od 8:45. V Centru současného umění DOX vás čeká jedinečný zážitek, který může zcela změnit váš byznys. Díky ČMA máte možnost získat vstupenky za cenu o 20 % výhodnější. Více informací o akci, možnostech registrace i vstupenkách najdete na našich stránkách.

.

Pro ČMA vitaPR