Přijměte pozvání do Chateau Valtice a na jazzovou mši

Vážení členové Regionálního klubu Morava,

přijměte pozvání na jistě příjemné setkání v Chateau Valtice, a to 7. prosince.  Je tu pro nás připravena od 16 hodin zasedací místnost, kde si můžeme vyměnit poznatky a zkušenosti při drobném občerstvení. Následně se přesuneme do kostela na náměstí, kde bude od 19 hodin naprosto unikátní koncert – Jazzová mše Jaromíra Hniličky. Jeden z vítězných manažerů 26. ročníku soutěže MANAŽER ROKU a skvělý hudebník Josef Buchta o ní říká: „Jazzová mše Jaroslava Hniličky propojuje v jeden kompaktní a fungující celek tři světy. Jazzový big band, klasický orchestr a pravoslavné sbory. Českou manažerskou asocia ci vnímám stejným způsobem. Z mého pohledu je jejím primárním posláním propojovat různé světy a příběhy v jeden kompaktní a fungující celek. Pojďme se vzájemně inspirovat a a propojovat. Vnímám to jako hlavní téma a potřebu dnešní doby.“

 

„Nezapomeňte si kožichy, bude Vám běhat mráz po zádech.“  O mši blíže na: https://youtu.be/q_prli07v1Y

Mám také předběžně rezervovaných několik míst na ubytování.  Je tedy nutné, abyste mi obratem na akci 7.12. potvrdili svou účast.

Předpokládám, že přijedete s rodinnými příslušníky, stačí mi nahlásit potřebný počet.

Pokud by někdo z Vás chtěl více lístků ( pro přátele, zaměstnance firmy) neváhejte se na mne obrátit. Zajistím potřebný kontakt.

 

Těším se na setkání s Vámi, Váš

 

Zdeněk Bílek
https://zdenekbilek.cz/
Ambasador
Předseda RK Morava
Česká manažerská asociace
www.cma.cz
e-mail: bilek@cma.cz
mobil: +420 602 500 321