Přijměte pozvání: Digitalizace a jiná závažná témata

7. října v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně a jejího doprovodného programu pořádaná ČMA konferenci Digitální budoucnost firem – recept úspěchu. O praktické zkušenosti s digitalizací a jejího zavádění ve firmách se podělí vítězové soutěže MANAŽER ROKU Tanja Vainio z ABB, Niclas Pfüller z Brose CZ a další řečníci. Na akci s diskusí a úvodním slovem místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka jste srdečně zváni. Pozvánka na konferenci ZDE

Pracovní skupina Smart Life České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj organizuje 8. října v Brně při příležitosti MSV kulatý stůl na téma Strategie 5G v ČR a rozvoj průmyslu. Jeho hostem bude Petr Očko, náměstek ministra průmyslu a obchodu Sekce digitalizací a inovací. Pozvánka je pro vás nachystána ZDE.

Na 8. října plánuje také Institut cirkulární ekonomiky, partner CBCSD, své setkání s názvem Česko jako cirkulární hotspot – Inspirace a trendy pro každou firmu. Během mezinárodní konference se podíváme na trendy v oblasti oběhového hospodářství, nejlepší příklady dobré praxe z domoviny a mnoho dalšího. Pozvánku s programem naleznete na našem WEBU. Akce se uskuteční v Brně v areálu BVV.

Víte již, co by vám mohl přinést reengineering? Pokud ne, nevadí. Regionální klub Severovýchodní Čechy ve spolupráci s Centrem andragogiky na toto téma uspořádá 9. října speciální seminář. Zjistíte, proč může reengineering pomoci s rozvojem potenciálu vaší společnosti i radikální změnou v jejím směřování. Místem konání je sídlo Centra andragogiky v Hradci Králové. Detailní popis je pro vás nachystán ZDE.

Regionální klub Morava pokračuje v cyklu Business Breakfast. Hostem setkání 14. října se stane Martina Viktorie Kopecká, farářka, psycholožka a především velká osobnost, která působila také v korporátním prostředí. Neopomeňte si tento termín rezervovat. Akce se uskuteční v Brně. Podrobnosti najdete na našem WEBU.

Sedmý ročník mezinárodní konference Podpora rozvoje infrastruktury ČR se koná 17. října v prostorách sídla Ministerstva Průmyslu a obchodu ČR v Praze. Jsme velice rádi, že můžeme být partnery této konference, kde se budou odkrývat významné výsledky šetření Světového ekonomického fóra, které rok co rok hodnotí konkurenceschopnost světových ekonomik. Jaké zprávy a výzvy s sebou nese období 2019-2020? Pozvánku jsme uveřejnili na našem WEBU a můžete se také těšit na další informace v následujících týdnech.

Poslední setkání z cyklu Vaření podle pěti elementů, který zaštiťuje Klub Řeka zdraví, se bude konat 19. října. Tentokrát se účastníci kurzu zaměří na výživu v zimním období a to, jak jejím prostřednictvím posílit vitalitu a psychickou pohodu i v nejtemnější a nejchladnější části roku. Detailní popis kurzu najdete ZDE.

Logistické procesy jsou manažerská disciplína, o níž je v dnešní době internetového obchodu nebývalý zájem. Centrum andragogiky na tento požadavek reaguje workshopem Studie návrhu materiálových toků ve skladu. Nezapomeňte si ve svém diáři na workshop vyhradit prostor 23. října. Pro detailní popis kurzu a jeho program klikněte na tento ODKAZ.

Otázku, Kam kráčí management?, si položíme na konferenci s podtitulem Ryba smrdí od hlavy 7. listopadu. Nebojte se, jedná se o pokračování a rozšíření naší iniciativy Kam kráčí management? Mezi řečníky vystoupí Manažer roku 2018 Vladimír Mařík, dále Adam Liška, Ambasador ČMA, vizionář a businessman v jedné osobě Martin Hausenblas a mnozí další, včetně světově uznávaných koučů a odborníků na aplikovanou psychologii nebo komunikaci. Konference se bude konat v brněnském hotelu Courtyard by Marriot. Jedná se o největší manažerskou konferenci u nás, nezapomeňte se včas registrovat. Podrobnosti jsou pro vás připraveny ZDE.