Přijměte pozvání: Dění v klubech před prázdninami neustává

Ve čtvrtek 11. května nás čeká setkání Regionálního klubu Střední Čechy. Místo konání je pozoruhodné. Bude jím největší datové centrum v České republice, jež provozuje společnost TTC TELEPORT, s.r.o., které byste našli na Praze 10. Provázet odpolednem vás budou Radek Majer, ředitel TTC TELEPORT, a Petr Řezníček, obchodní ředitel, který představí společnost TTC MARCONI. Data jsou dnes pro byznys jedním z nejdůležitějších kamenů. Jak se uchovávají a jaké divy se s nimi dají dělat? To jsou otázky, které vám setkání zodpoví. Nezapomeňte se, prosíme, registrovat do 3. května na ZACEK@MC-TRITON.CZ.

Setkání 23. května v Praze pro vás uspořádá Manažersky S-klub. Jaká témata budou na pořadu dne? To sledujte na našich webových stránkách.

Regionální klub Severovýchodní Čechy si přichystá setkání v Zemědělském družstvu Všestary. Uskuteční se 1. června. Všestarské družstvo je proslulé především svou cibulí, jíž vyprodukuje a zpracuje přes 10 000 tun ročně. Vysloužila si dokonce chráněné zeměpisné označení. Mimo to družstvo produkuje také mléko, které je využíváno při výrobě unikátního sýru s plísní uvnitř. Za tímto úspěchem můžete najít elegantní dámu, manažerku odvětví zemědělství a služby soutěže MANAŽER ROKU 2015, Moniku Nebeskou. Více informací je k dispozici zde.

V letošním ročníku soutěže MANAŽER ROKU 2016 ocenění manažeři Pardubického, Libereckého a Královéhradeckého kraje navážou na tradici, jíž dala vzniknout  ČMA, Regionální klub Severovýchodní Čechy a Centrum andragogiky. Již po 11. se sejdou ti nejúspěšnější. Přivítá je tentokrát Státní zámek Litomyšl, a to 27. června. V místě bude současně probíhat kulturní vrchol sezóny – Smetanova Litomyšl. Pozvánku i kompletní program naleznete v tomto odkazu.

Manažerský S-klub zorganizuje své další setkání o měsíc později, a to 20. června. Opět se uskuteční v Praze, na stejném místě jako to květnové. Co přinese tentokrát? Nechte se překvapit a sledujte tento odkaz.