Přijměte pozvání: Cesta k umělé inteligenci a firemní kultura

Ve spolupráci s klubem Řeka zdraví bychom vás rádi pozvali na kurz s názvem Přirozený talent – vaše výbava pro život. Zkušená lektorka a odbornice na Feng Ren Shui Dáša Černáková vás provede krajinou sebepoznání, v níž zamíříte především k vrozeným předpokladům. Ty mohou být nápomocné v tom, abyste si užívali autentičtější a naplněnější život. Podrobnosti o kurzu najdete v tomto ODKAZU. Akce se koná 6. a 7. března v Praze.

Firemní kulturu tvoří lidé, aneb jak na interní komunikaci – tak byl pojmenován kurz, který má za cíl ukázat návštěvníkům to, jak moc je důležitá přesná, precizní, vstřícná komunikace uvnitř organizace. Rozhoduje o tom, zda týmy i jednotlivci potáhnou za jeden provaz a bude je to bavit, nebo se komunikace stane natolik nejasnou a nezáživnou, že úspěch okamžitě pohřbí. Jak to tedy udělat? To vám prozradí lektorka Centra andragogiky Bohdana Kašparová 7. března v Hradci Králové. Členové ČMA mají 50% slevu na tento kurz. Podrobnosti a program naleznete ZDE.

První letošní Business Breakfast Regionálního klubu Morava se uskuteční 11. března v Resortu Maximus v Brně. Hostem setkání bude Daniel Šmíd, odborník na firemní kulturu a moderní etiketu, tvorbu osobního stylu a firemní image. Společnosti si jej najímají, aby jim poradil s tím, jak vnitřní hodnoty vyjádřit navenek, prostřednictvím odívání a úpravy zevnějšku. Tento inspirativní člověk formuje veřejný vkus. Pozvánku jsme pro vás přichystali ZDE.

Nástěnka vizí je dnes velmi uznávanou metodou, kterou využívají světoví lídři i celebrity. Podnikatelé, manažeři, spisovatelé i slavní showbusinessu. Kurz Vision Board se uskuteční pod vedením Dáši Černákové 20. března v Praze. Pozvánku naleznete v tomto ODKAZU.

Pražský manažerský klub vyhledává hosty svých setkání mezi nevšedními, talentovanými a úspěšnými osobnostmi. Ani 21. března tomu nebude jinak. Na setkání klubu zavítá Tomáš Mikolov, mladý vědec, který se specializuje na umělou inteligenci a působil ve společnostech Microsoft či Google. Po dlouhém přemlouvání Markem Zuckerbergem se nakonec rozhodl přijmout nabídku Facebooku, kde je součástí týmu Facebook AI Reaserch. Proč se mu ale stýská po Evropě? A máme skutečně UI na dosah? O tom všem bude hovořit. Setkání se uskuteční v kongresovém hotelu Clarion v pražských Vysočanech. Pozvánka je k dispozici ZDE.