Přijměte pozvání: březen 2020

Regionální klub Morava pro vás má pozvání na setkání s předními odborníky na kryptoměny Lukášem Macálkou a Vítem Vondálem. Konat se bude 11. března v Brně. Pokud byste tedy rádi získali odpověď na to, jak z kryptoměn vytěžit co nejvíce, nezapomeňte si v diáři rezervovat tento termín. Pozvánku naleznete ZDE.

O IT podpoře správních úřadů se bude hovořit v Praze na setkání Klubu veřejné správy 12. března. Akce je pořádána ve spolupráci s Ministerstvem Vnitra České republiky. Pavel Hrabě promluví o Národním architektonickém plánu, který se ICT podpory veřejné správy v nemalé míře týká. Řeč ale bude také o řízení kvality, jeho metodikou se bude zabývat Roman Fišer. Jan Růžička z Českého institutu pro  akreditaci pohovoří o praktických zkušenostech s využitím ICT podpory pro řízení kvality. Pozvánku včetně programu jsme pro vás připravili na našem WEBU.

Život po životě ve vrcholovém řízení je názvem 269. setkání Pražského manažerského klubu, tentokrát však za podpory Klubu Řeka zdraví a Klubu vzdělávání manažerů. Uskuteční se 19. března v Praze. Hostem bude Gabriel Berdár, bývalý CEO Českého Telecomu, v současné době i zemědělec, poradce v oblasti zvyšování hodnoty firem a investiční poradce. Pozvánka společně se stručným představení našeho hosta je vám k dispozici v tomto ODKAZU.

Pojďme růst s Google. Tentokrát jsme pro vás v rámci vzdělávacího projektu Grow With Google připravili seminář, v němž budete moci pozvednout své prezentační dovednosti. Je vhodný zejména pro individuální členy, studenty, mladé podnikatele a startupisty, ale i pro manažery 55+. Ocení jej všichni, kteří se chtějí aktivně připravit na dynamické změny v blízké budoucnosti. Odehraje se v Praze 24. března. Podrobnosti naleznete ZDE.

Další workshop z cyklu Grow With Google se uskuteční 14. dubna také v Praze. S účastníky projdeme to, jak vést motivující rozhovor, což je zásadní dovednost v dnešní době nedostatku klíčových zaměstnanců. Detail jsme přichystali na našem WEBU.