Přijměte pozvání

Přestože situace je zatím nejistá a nevíme, jak moc se našich setkání vládní opatření dotknou, neklesáme na mysli a budeme se na vás těšit i v říjnu. Některé akce se přesouvají například do online prostředí. Některé jsme však kvůli současné situaci museli zrušit.  Rádi bychom vás poprosili, abyste pro nejaktuálnější informace sledovali náš web, kde vás o případných změnách budeme informovat.

Uměním hodnotícího rozhovoru vás v semináři provede Bc. Lenka Bláhová, zkušená lektorka Centra Andragogiky. Vzdělávací akce v režii Regionálního klubu Severovýchodní Čechy se bude konat v Hradci Králové 15. října Podrobnosti o semináři naleznete ZDE.

Pražský manažerský klub vás přivítá 15. října v pražském hotelu Clarion. Naváže na sérii rozhovorů s úspěšnými nanažery pod názvem Život po životě ve vrcholném managementu. Hostem bude tentokrát Gabriel Bednár, někdejší generální ředitel Českého Telecomu, v současné době poradce v oblasti zvyšování hodnoty firem a investiční poradce. Ale věnuje se také zemědělství. Pozvánku a podrobnosti o akci naleznete na našem WEBU.

V seriálu Regionálního klubu Morava pod názvem Business Breakfast pokračujeme. Už podruhé se sejdeme prostřednictvím online přenosu. Hostem setkání bude Lubomír Dvořák, který si doslova vysekal do světa cestu sekačkami SPIDER. Nezapomeňte se na naši online akci, která se uskuteční 19. října od 8 hodin, zaregistrovat. ODKAZ připojujeme.

A konečně budeme také znát nejlepší manažery za rok 2019. Na pražském Žofíně se 21. října uskuteční slavnostní vyhlášení soutěže MANAŽER ROKU. V dopoledních hodinách jí však bude předcházet významná panelová diskuze o budoucnosti a prosperitě naší země. Nenechte si žádnou z částí programu uniknout. Více informací je pro vás nachystáno na WEBU SOUTĚŽĚ.

V prosinci vydá ČMA Ročenku 2020/21, v tištěné i elektronické podobě. V ní představí své aktivity, úspěchy, osobnosti, jejich názory. Jako součást prezentace asociace bude předkládána při jednáních, na významných akcích ČMA, konferencích, panelových diskusích, při vyhlášení vítězů soutěže MANAŽER ROKU, ale i klubových setkáních, k dispozici bude na webu ČMA. Nabízíme vám možnost prezentace Vaší společnosti či instituce v této publikaci formou inzerce (případně PR článku), která se ocitne v rukou manažerů, podnikatelů, lídrů. Těšíme se na Vaši brzkou odpověď. Kontaktní osoba: Sára Rybářová, asistentka výkonného ředitele, e-mail: rybarova@cma.cz, Tel: 224 109 301.

Click to Hide Advanced Floating Content