Přijměte pozvání

V minulém měsíci se uskutečnil seminář, který pořádal Klub mladých manažerů, a nesl název Jak eliminovat rizika a být úspěšný na začátku podnikání. Jeho úspěch inspiroval pořadatele, aby z jediné akce udělali zajímavou sérii. Název zůstává stejný, jen na konci je doplněn o označení římská dvě. Datem konání bude 25. květen. A kde? Seminář bude hostit Ústav konstruování a částí strojů Fakulty strojní ČVUT v Praze. Zájemcům je k dispozici pozvánka, kterou naleznou v tomto odkaze.

V závěru měsíce, 30. května, se opět budeme obracet k tématu udržitelného vývoje, tentokrát na půdě Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Jak budou technologie jako 3D tisk, RFID,  Business Intelligence ovlivňovat vyhlídky na lepší svět a efektivnější využívání zdrojů, se dovíte na konferenci Svět 2030, na níž se kromě ČMA podílí také Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj a periodikum Sdělovací technika. Více informací o programu naleznete zde.

Druhý červnový den se budete moci těšit na již tradiční setkání. RK Severovýchodní Čechy pro vás uspořádá další Kulatý stůl, tentokrát s podtitulem Stavíme na historii a ponaučení. Slova se 2. června ujme Marie Jírů, majitelka Centra andragogiky, s. r. o., na jehož půdě v Hradci Králové se tato akce bude konat. Mezi dalšími řečníky se představí Tomáš Macků z výzkumné agentury IPSOS a uznávaný kouč Vadim Petrov. Informace o programu a další podrobnosti naleznete v pozvánce.

Pro milovníky společenského dění v manažerských kruzích Regionální klub Severovýchodní Čechy spolu s dalšími subjekty chystá zajímavou akci. Den plný zážitků, diskuzí, dobré nálady a vzrušení z neuvěřitelné noblesy, rychlosti a síly nejen dostihových koní se uskuteční 4. června.  Nejprve se budete moci vydat do Národního hřebčína Kladruby nad Labem a posléze se hosté přesunou na pardubické dostihové závodiště. Zváni jsou nejen členové klubu, ale také jejich partneři a ratolesti. Více informací o programu naleznete zde.

Manažerský rok není jen o chvílích strávených v kancelářském křesle. Příkladem toho je chystaný golfový turnaj, který ČMA uspořádala již po několikáté s Asociací českých nábytkářů. Své umění golfové hry budete moci ukázat na greenu v Sand Martin’s Holes Mladá Boleslav 9. června. Nezapomeňte se tedy zaregistrovat. Bude to skvělý a napínavý zážitek. Více informací s přihláškou najdete v tomto odkazu.

Pražský manažerský klub uspořádá 16. června setkání s mužem, který hrdě nese titul Manažer roku 2015. Na půdě Kooperativy pojišťovny v Praze se budete moci zaposlouchat do zvučného příběhu Miroslava Dvořáka, výkonného ředitele a předsedy představenstva společnosti MOTOR JIKOV Group, a. s., který se podělí nejen o své zkušenosti, recepty na úspěch při řízení i budování funkčních vazeb v rámci firmy, ale také o svůj vytříbený smysl pro humor. Vstup na tuto akci je možný pouze pro zvané.

Dne 17. června se uskuteční již tradiční setkání s oceněnými manažery Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje. Tuto akci pořádá Klub Manažerů roku, Regionální klub Severovýchodní Čechy a Centrum andragogiky. Místo konání je netradiční. V pořadí již 10. setkání s oceněnými manažery těchto krajů přímo vybízí k něčemu speciálnímu. Tentokrát organizátoři vybrali Hvězdárnu a planetárium v Hradci Králové. Více informací naleznete společně s pozvánkou v tomto odkazu.

V již oficiálně letním dni, 20. června, se můžete těšit na setkání Klubu Manažerů roku s hejtmanem Moravskoslezského kraje. Bude to příležitost poděkovat úspěšným manažerům, kteří v soutěži MANAŽER ROKU dosáhli významných úspěchů. Ostrava i celý Moravskoslezský kraj jsou tradičně regionem společností, jejichž manažeři míří k vrcholům a své organizace tak udržují ve skvělé kondici – inovují, nebojí se výzev a jdou příkladem ve svém oboru. Miroslav Novák, hejtman Moravskoslezského kraje, si to uvědomuje a rád by touto cestou poděkoval nejen již ostříleným matadorům, ale také mladé generaci, která se brilantně ujala vítězství v Soutěži o studentskou esej. Místem konání se stane sídlo Krajského úřadu Moravskoslezského kraje.

.

pro ČMA, vitaPR