Přijměte pozvání

Duben pomalu klepe na dveře a přináší řadu akcí, mezi nimi i s nadšením a vzrušením očekávaný vrchol loňského manažerského snažení – slavnostní vyhlášení soutěže MANAŽER ROKU 2015. Kdo získá prestižní ocenění? A budou na pódiu mezi oceněnými zastoupeni muži i ženy ve stejných počtech? Nechme se překvapit 21. dubna.

Začátek dubna přinese významnou událost na poli podnikání. Již 6. až 8. dubna se uskuteční Zasedání Světového sdružení podnikatelek FCEM. Akci, která má české prostředí prezentovat jako správnou destinaci pro podnikatelské aktivity a investice, pořádá Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek, již úspěšně vede Olga Girstlová. Zahájení zasedání se uskuteční v Praze, přesouvat se však dále bude na Zámek Zbiroh, do sklárny Moser v Karlových Varech a pokračovat bude také návštěvou Karlštejna. Témata, s nimiž se můžete při této příležitosti setkat, budou víc než zajímavá: udržitelný rozvoj, podnikání žen v multikulturním světě, digitální ekonomika. Obsazení osobností je skutečně atraktivní. ČMA se stala partnerem. Více se dozvíte v tomto odkazu.

Česká manažerská asociace se stala odborným partnerem Swiss Management Forum 2016. Ve středu 20. dubna v Praze se stane tématem dne spolupráce švýcarských a českých firem, která může být jedním z dílků, jak evropskou ekonomiku udržet na špičce v dnešním globalizovaném, enormně rychle se měnícím světě. V panelové diskuzi promluví například Vladimír Kysela ze společnosti ABB, Martin Valach ze Swiss Life Select či Christiane Hamacher z farmaceutické společnosti Roche. Více informací naleznete zde.

Den na to, 21. dubna, nastává jeden z vrcholů manažerského roku. Okamžik, kdy budou slavnostně vyhlášeni vítězové soutěže MANAŽER ROKU 2015 na pražském Žofíně. Pokud tedy chcete vědět, kdo se stane nejlepším manažerským talentem a osobností za uplynulý rok 2015, nezapomeňte si do diáře poznamenat toto datum. Mimo to však bude Žofín toto čtvrteční dopoledne zasvěcen ženám. Bude se konat totiž konference GENDER GAP, v níž je věnována pozornost ženám nejen ve vedoucích pozicích, ale jako těm osobnostem, které významně ovlivňují úspěch organizací a společnosti jako celku. Slova se ujmou Annika Elias, Věra Jourová, Jitka Pantůčková, Tanja Vainio a Balesh Sharma. Více informací naleznete v tomto odkazu.

Regionální klub Brno i v letošním roce naváže na sérii konferencí s názvem Kam kráčí management? Tentokrát se uskuteční 22. dubna na půdě českého velvyslanectví ve Vídni. Záštitu nad akcí převzal Jan Sechter, organizace celé konference se tentokrát ujali studenti. Více se dozvíte zde.

.

proč ČMA vitaPR