Přijměte pozvání

Druhá polovina února a březen přinesou řadu zajímavých příležitostí. Nebudete ochuzeni o společenské akce, rozvíjení vztahů v businessu, navazování nových pracovních i přátelských kontaktů.

V sobotu 20. února se v Praze odehraje tradičně jedna z nejočekávanějších společenských událostí plesové sezóny – Ples v Rudolfinu. Po schodech vedoucích do této historické budovy kráčely vždy významné osobnosti českých i světových dějin. Večerem bude provázet Tomáš Matanoha. Hlavní hvězdou programu bude VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND a bandleader Josef Buchta. K tanci vám zahraje Česká filharmonie. Mezi dalšími se můžete těšit také na vystoupení zpěváka Martina Chodůra či akrobatické skupiny The Losers. Česká manažerská asociace se stala partnerem plesu. Podrobnosti naleznete zde.

„Technologické inovace pro udržitelný rozvoj a chytrý životní styl“ je podtitul konference SMART LIFE 2016 – život v digitálním světě. Uskuteční se v Praze na půdě centrály skupiny ČEZ, a. s. 29. února. Mohlo by se zdát, že bude konference směřovat pouze k technologiím. Pojem SMART LIFE má však obrovský přesah a týká se prakticky celého světa, všech životních oblastí. Principy Smart life jsou efektivní cestou k udržitelnosti. Díky využívání informačních, komunikačních a multimediálních technologií se Smart Life již teď stává strategií, s níž lze docílit šťastnější, udržitelnější budoucnosti nikoli pro jednotlivce, ale pro společnost jako celek. Konference nabídne účastníkům otevřený prostor pro diskuzi a aktivní zapojení se do tematických bloků jako jsou například chytrá energetika, smart city, ekonomický a sociální rozměr Smart Life. Více informací najdete zde.

Regionální klub Střední Čechy si pro vás přichystal setkání 10. března. Uskuteční se v areálu TTTM SAPA v Praze. Toto místo se vám představí nejen jako centrum obchodu a služeb, ale také jako prostor pro vzdělávání a kulturu. SAPA je místem, které je otevřené a nabízí řadu příležitostí i kontaktů. Setkáním bude provázet výkonný místo předseda Česko-vietnamské společnosti Phan Kien Cuong. Přijďte poznat toto neobvyklé místo. Více o programu setkání naleznete zde.

Dne 17. března se uskuteční Kulatý stůl ve společnosti SAAR GUMMI Czech, s. r. o., který nese název „Ze zelené louky k leadrovi v oboru aneb s novým vlastníkem dobýváme svět“. Červený Kostelec na Náchodsku je sídlem české výrobní pobočky nadnárodního koncernu Saar Gummi. Specializuje se na produkci a dodávky těsnění pro automobilový průmysl. Dnes má každý čtvrtý automobil v Evropě dynamické těsnění do dveří právě z výroby Saar Gummi Czech. Pokud vlastníte vůz značek z portfolia koncernu Porsche, nejspíš se spoléháte na těsnění, které je výsledkem práce skvělého týmu této špičkové firmy. Jak se z české gumárenské firmy stal podnik světového věhlasu, vám prozradí generální ředitel společnosti Ing. Jan Tichý. Podrobnosti zde.

.

pro ČMA vitaPR