Představujeme Petra Choulíka v roli prezidenta ČMA

Do funkce prezidenta byl 6. června po shromáždění delegátů zvolen Prezídiem ČMA Petr Choulík, vynikající manažer, který se proslavil ve světě byznysu především jako osobnost spojená s úspěchy společnosti Linde Gas. Na postu tak vystřídal po osmi letech Pavla Kafku, který se stal čestným prezidentem asociace.

A jaké jsou jeho plány? Rád by podpořil těsnou spolupráci s evropskou manažerskou asociací CEC European Managers a zapojil naše domácí členy do jí zastřešovaných programů. Chce se zaměřit ještě více na vzdělávací aktivity a soustředit se na mladé manažery. To ale zdaleka není vše. O tom, jakým směrem chce asociaci vést, jsme pro vás připravili zprávu. Stačí kliknout SEM.

Kromě toho bychom vám rádi Petra Choulíka představili blíže, z širší perspektivy. Využili jsme k tomu publikaci pod názvem 25 let svobodného podnikání, která vyšla v roce 2015. Je pro vás připravena rozsáhlá pasáž, v níž se na mnoha řádcích setkáte s touto jedinečnou manažerskou osobností, která od června vede ČMA. Odkaz je vám k dispozici ZDE.