Představujeme nové kolektivní členy

Řady členů České manažerské asociace se opět rozrůstají. Prodej a pronájem zemědělské půdy, nebo LED osvětlení? ČMA má nyní ve svých řadách společnosti, které zastupují obě oblasti činnosti.

logo_agro_consultingAgroconsulting PB, s. r. o. je společností, jejíž činnost je zaměřena na dlouhodobou spolupráci se zemědělskými podniky i soukromými zemědělci, kteří by rádi své hospodářství rozšířili a mají zájem nakupovat či pronajímat zemědělskou půdu v jejich zájmovém území. V letošním roce chce svoje působení rozšířit na celé území republiky. Dosud působila převážně ve středočeském a brněnském regionu. V každodenní praxi společnosti se snoubí dlouholeté zkušenosti z pojišťovnictví, úcta ke krajině, tradici, hodnotám i lidem – jejich vizi a touze pečovat o přírodní bohatství, půdu, pro niž se vždy snaží nalézt ty nejlepší hospodáře.

logo_enter_brightENER BRIGHT, s. r. o. patří k mladým a progresivním společnostem na našem trhu. Byla založena v roce 2013. Zabývá se především komplexními řešení v oblasti led osvětlení – distribucí a profesionálními návrhy LED osvětlení jako celku, od žárovek, přes svítidla až po elektroinstalační materiál, individuálními návrhy interiérového a exteriérového LED osvětlení, výstavbou LED veřejného osvětlení, komplexním průmyslovým osvětlením s možnosti řízení, kompletní elektroinstalační prací včetně revizí, ochranou objektů, zabezpečovacími systémy. Je vyhledávaná pro precizní řešení a odvahu zhostit se nestandartních, náročných projektů, k nimž ostatním občas schází odvaha.  Nadmíru přátelský servis, proklientský přístup, kvalita a smysl pro detail jí předpovídají doslova zářnou budoucnost.