Představujeme nové kolektivní členy: UNIFER alfa a. s. a Solární asociace, spolek

logo_uniferSpolečnost UNIFER alfa a.s. je brněnské centrum inovativní spolupráce, kde zapálení a proaktivní studenti spolupracují se zkušenými profesionály na reálných projektech různých firem. Společnost se pohybuje na trhu od roku 2013 a za tu dobu se v ní nashromáždil obrovský kapitál mladých talentovaných specialistů, kteří jsou inovativní a nedrží se se svými nápady při zemi. UNIFER má za sebou už mnoho zrealizovaných projektů hlavně z oblasti komerčního marketingu. Specializuje se především na zakázky zabývající se tvorbou web designu, corporate identities, ale také sestavování business plánů, efektivních marketingových strategií a realizací propagačních kampaní pro firmy. Spolu s tím UNIFER úzce spolupracuje s mnoha významnými společnostmi jako je například investiční skupina DRFG nebo úspěšný startup KIWI.COM, které mu pomáhají v dalším růstu.

Cílem UNIFERu je rozvíjet potenciál nadaných studentů, a tak zlepšit jejich uplatnění na trhu práce, což je vize, která nás velmi oslovila. Proto jsme  nadšeni z toho, že můžeme UNIFER přivítat mezi řadami našich kolektivních členů a společně tak být součástí rozvíjení manažerských dovedností mladých profesionálů.

logo_solarni_asociaceSolární asociace, spolek je největším profesním sdružením podnikatelů v solární energetice, ale nejen těch. Mezi členy najdete odborníky z oboru fotovoltaiky nebo jeho příznivce. V současnosti sdružuje víc než 450 členů – výrobce panelů a baterií, instalační či servisní firmy, subjekty nabízející řešení akumulace elektřiny, provozovatele solárních elektráren, obchodníky s elektrickou energií, univerzity, výzkumná pracoviště, finanční instituce, banky. Solární asociace se snaží prosazovat férové, transparentní podmínky pro dlouhodobý rozvoj technologií výroby sluneční energie. Zároveň se snaží obhajovat zájmy svých členů především s ohledem na investice a jejich ochranu, nebo dodržování platné legislativy v EU, která se oboru dotýká. Strategické cíle, které se snaží aktivně prosazovat, vyžadují manažerskou zručnost a obrovský kulturní kapitál. Jinak by nebylo dost dobře možné podílet se na energetické koncepci České republiky, zasahovat do procesu tvorby příznivých legislativních podmínek pro rozvoj fotovoltaiky, prosazovat technické či ekonomické trendy a podmínky, které jsou nezbytné pro fungování odvětví. Solární asociace podporuje také vědecké a výzkumné aktivity.

pro ČMA vitaPR

Click to Hide Advanced Floating Content