Představujeme nové kolektivní členy

rlp-lg-rgbO Řízení letového provozu ČR, s. p. jste v souvislosti s Českou manažerskou asociací jistě už slyšeli. Není to tak dávno, kdy se v jejich areálu odehrálo setkání Regionálního klubu Střední Čechy. A z hlediska manažerského i lidské zvědavosti mělo velký úspěch. A není divu, vždyť se jedná o podnik, jehož hlavním úkolem je zajištění bezpečných, nákladově efektivních a dlouhodobě udržitelných navigačních služeb ve vzdušném prostoru našeho území. Společnost se podílí na dynamickém rozvoji letectví v ČR, ale zasahuje také do integračních a liberalizačních procesů v ATM prostředí a má tak význam i v nadnárodním měřítku. Díky službám Řízení letového provozu ČR, s. p. mnohé další oblasti podnikání prosperují. Patří také mezi špičky v oblasti vzdělávání pro letecký provoz.  Společenská odpovědnost, nezpochybnitelná úloha v procesu globalizace a posilování komerční orientace podniku z něj činí perspektivní subjekt se skvělými vyhlídkami. A za tím vším stojí lidé, manažeři, odborníci. Jsme nesmírně rádi, že můžeme Řízení letového provozu ČR, s. p. přivítat v našich řadách.

clarionClarion Congress Hotel Prague patří k těm nejmodernějším a největším kongresovým hotelům v Praze. Poskytuje profesionální zázemí nejen zahraničním a domácím hostům, ale také všem akcím, které jsou zde pořádány. Mezi ně se například řadí také setkání Pražského manažerského klubu. Clarion Congress Hotel Prague patří k dobrým vzorům. Když se řekne společenská odpovědnost, uvidíte skutky. Zapojil se do čtyř projektů, které nejen pomáhají, ale také šíří povědomí o tom, co CSR je. Hotel si za poměrně krátkou dobu vydobyl své místo na trhu, což dokazuje celá plejáda prestižních ocenění a skvělých referencí. Management Clarion Congress Hotel Prague má obrovský záběr. Ve svých aktivitách přesahují obor hotelnictví a jejich směr zastřešuje také vynikající politika kvality.

logo-elanELAN Interior, s. r. o. je výhradním franchisingovým zastoupením společnosti BENE pro Českou republiku. Porozhlédněte se po vaší kanceláři a podívejte se na designový nábytek, styl interiéru, pracovní prostředí. Možná právě v něm najdete podpis společnosti. Zákazníci jsou stále náročnější a tak i kancelářský nábytek musí jít s dobou. Už to není jen stůl, židle a případně jako doplněk lampička. Žádaná je hravost, komfort, opora, funkčnost, krása, harmonie a tak je tato společnost skvělým příkladem toho, že vývoj musí jít s dobou a respektovat měnící se potřeby klientů. ELAN Interior, s. r. o. dokáže také poradit s celkovým řešením pracovního prostoru, navrhnout a zrealizovat jej s takovou dokonalostí a efektivitou, že si možná ani neuvědomíte, před kolika hodinami už vám skončila oficiální pracovní doba.  Těší nás, že máme v našich řadách odborníky v této oblasti, která je pro výkon a pohodu manažerů tolik důležitá.

pro ČMA vitaPR