Představujeme nové firemní členy

Vítáme v našich řadách nové kolektivní členy, společnost E.G.I. a SAM Headhunting Czech Republic.

Co je E.G.I.?

E.G.I. neboli Education Grow Insurance je vzdělávací agentura v oblasti pojištění založená Evou Gmentovou, která je v oblasti pojištění již pojmem.

E.G.I. sdružuje zkušené profesionály nejen z oboru pojišťovnictví, kteří připravili nemálo vzdělávacích programů pro každého, kdo se chce na pojistném trhu uplatnit, ať už jsou to začínající zprostředkovatelé, pracovníci pojišťoven, nebo Ti, kteří si chtějí rozšířit odbornost a vzdělání v oblasti pojištění.

EGI je tu pro každého, kdo se chce posunout na vyšší úroveň ve své profesi a chce být úspěšný v obchodu s pojistnými produkty.

 

SAM Headhunting Czech Republic

SAM Headhunting Czech Republic je součástí mezinárodní skupiny SAM International se sídlem v Dánsku.

Naší filozofií, kterou se řídíme již více než 20 let, je správný kandidát na vhodné pozici ve správný čas. Působíme v 17 zemích a umíme tedy nabídnout globální tým a tím i pokrytí Vašich mezinárodních aktivit. Zaměřujeme se na vyhledávání manažerů, členů vedení společnosti a specialistů a můžeme se pyšnit úspěšností přesahující 97 procent. Prostřednictvím nepřetržitého měření kvality prováděného společností Ranboll Management je míra spokojenosti našich klientů za rok 2016 na úrovni 9.2 z nejvíce 10 možných.

Více než 75 procent projektů je zadávaných klienty, kteří s námi již dříve spolupracovali nebo kterým jsme byli doporučeni existujícími klienty.

Důvěra mezi klientem a našimi headhuntery je pro nás velmi důležitá a povaha Vašich zadání vyžaduje vysokou míru diskrétnosti.

Více se dozvíte na https://sam-int.com/ nebo na vob@sam-int.com.