POZVÁNKA: SPOLEČNÁ CESTA K DIGITALIZACI ČESKÝCH FIREM

ČMA 27. 2. 2023

Dovolte, abychom Vás pozvali na odborné setkání vědecko-průmyslového sdružení Brain4Industry a České manažerské asociace (ČMA) pod názvem Společná cesta k digitalizaci českých výrobců.

Akce se uskuteční ve středu 1. března 2023 od 9:00 – 15:00 hodin v prostorách laserového centra ELI Beamlines v Dolních Břežanech a přivítá Vás zde prezidentka ČMA Olga Girstlová.

Mezi ambasadory setkání patří Jan Lát, MANAŽER ROKU 2021 a dlouholetý Kolektivní člen ČMA.

Na případových studiích z praxe Vám představíme rozmanitá vylepšení a úspory ve výrobě pomocí nových technologií jako jsou digitalizace, 3D tisk, topologická optimalizace a lasery, na kterých spolupracovali zástupci konkrétních firem a vědečtí odborníci ze sdružení Brain4Industry. Zjistíte, jak nejlépe inovace aplikovat, jak zaškolit a vzdělávat své pracovníky a jak podobné záměry financovat. Společným setkáním Vás provede Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy.

Podrobný program akce a registraci naleznete na webu ZDE.

Součástí odpoledního programu bude také networking a možnost prohlídek laserových center HiLASE a ELI Beamlines. Na místě budou ke zhlédnutí ukázky výstupů zmíněných technologií.

 

Pro více informací včetně registrace můžete zavítat na web Brain4Industry.

Těšíme se na společné setkání!

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter