Inspirativní workshop

Dovolujeme si Vás spolu s CMC Čelákovice srdečně pozvat na inspirativní workshop se známým australským autorem a koučem, ANDREW GRANTEM, který se prioritně zabývá rozvojem kreativního myšlení, vedením lidí a podporou týmové práce.

Téma nese název: “Who killed Creativity and How get it back?”

Z workshopu si odnesete jiný pohled na to, jak v práci znovu najít kreativitu, nové pohledy na věc, jak se pozastavit nad zaběhlými procesy, atd. Andrew Grant se snaží inspirovat lídry a manažery k tomu, aby podporovali u svých lidí inovátorský přístup, oživili činnosti nebo je nastartovali.

Workshop se koná dne 28. 1. 2014 od 9:00 hodin v konferenční místnosti PwC, Hvězdova 1734/2c, Praha 4 a je veden v anglickém jazyce.

Nepromarněte možnost zúčastnit se tohoto jedinečného workshopu a přihlaste se co nejdříve, počet míst je omezen. Vaši reakci očekáváme na e-mailové adrese gazarkova@www.cma.cz nejpozději do 22. 1. 2014. Pokyny k platbě Vám budou zaslány poté, co Vám potvrdíme Vaši účast.

Více informací naleznete v pozvánce zde…

Tato akce je prvním počinem nově založené expertní skupiny ČMA pro inovace a nové trendy. Uvítáme, když nám zašlete svůj názor, zda máte o tento typ akcí zájem, a to i v případě, že se tohoto workshopu nebudete moci zúčastnit.