Klubové setkání Regionálního klubu Ostrava s podtitulem “Cesty k úspěchu”

cestyVíce fotografií ze setkání si můžete prohlédnout zde

Dne 24. září 2014 proběhlo již třetí letošní setkání ČMA Regionálního klubu Ostrava. Hostitelkou na této akci byla starostka Třince, paní Věra Palkovská. Setkání manažerů proběhlo v příjemných prostorách nově otevřené moderní městské knihovny města Třinec. Akce se zúčastnili významní představitelé firem a organizací Moravskoslezského kraje včetně patriota regionu, vládního zmocněnce pana Jiřího Ciencialy.

kniha_lvicek3Linií celého programu byl křest knihy “Manažeři se Lvíčkem III”. Bylo všem velkou ctí, že se tohoto křestu zúčastnil i samotný její autor Jan Preclík spolu s kolegy z České manažerské asociace – s prezidentem Pavlem Kafkou a s výkonným ředitelem Ivo Gajdošem.

Moderátor celého podvečera Petr Kazík, předseda ČMA Regionálního klubu Ostrava, zpovídal protagonisty knihy z regionu – paní Palkovskou, Janiczkovou a pana Ciencialu. Zúčastnění hosté si vyslechli osobní zkušenosti z jejich manažerské praxe, názory na klíčové hodnoty, na kterých svou kariéru staví a rozvíjí, a kde a jak čerpají novou energii a motivaci do dalších projektů

Za velmi příjemné, inspirativní a přátelské setkání děkuji zejména hostitelce – paní starostce a rovněž všem zúčastněným manažerům za jejich zapojení a přispění osobními zkušenostmi.

Věřím, že tento druh akcí přináší manažerům novou platformu neformálního setkávání prohlubující přátelské vztahy a možnost poznání se i v jiných než-li čistě pracovních situacích.

 

Petr Kazík
předseda ČMA Regionálního klubu Ostrava